Czego szukasz

Zabawki do ogrodu i na świeżym powietrzu

Zabawki do ogrodu dla dzieci i na świeżym powietrzu wspierają bodźce poznawcze i uwrażliwiają na piękno otaczającego świata. Zabawki oferowane przez nasz sklep internetowy są odpowiednie zarówno do zabaw na świeżym powietrzu, jak i w domu. Dbamy o wysoką jakość materiałów oraz bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Odpowiednie zarówno dla chłopca i dziewczynki oraz gwarantują wiele wspaniałych chwil, spędzonych na kreatywnej zabawie.

uśmiechnięta dwójka dzieci


Codzienna porcja ruchu na świeżym powietrzu jest wskazana dla odporności. Światło, słońce i ruch polepszają funkcjonowanie organizmu naszych dzieci. Czasem trzeba je zachęcić poprzez proponowanie zabaw z użyciem ciekawych zabawek. Przedstawiamy kilka zabawek, które urozmaicą dzieciom czas spędzony na dworze, wszystkie dostępne w ofercie sklepu Ekomaluch.

Przykłady zabawek do wykorzystania na świeżym powietrzu
Zestaw ogrodnika jest doskonałym wyborem dla każdego dziecka. Które dzieci nie lubi zabaw w piasku? Wszystkie to uwielbiają a przy posiadaniu dodatkowych akcesoriów sprawia to, iż zabawa jest jeszcze bardziej interesująca. Szpadelki i grabki są wspaniałym narzędziem, które zajmą na długo. W dodatku nauczą pomagania w pracach ogrodowych swoim rodzicom, na przykład podlewania kwiatów. Konewka zawarta w zestawie z ciekawym wzornictwem, jest odwzorowaniem dużej, co zachęci malucha do jej użycia. Dzięki torbie do przechowywania zestaw ogrodnika nie zajmie dużo miejsca w domu.

Zestaw do gry polegające na rzucaniu obręczy to czas spędzony na świetnej zabawie zarówno w domu jak i na zewnątrz. Dodatkowo zabawa wspomaga sprawność fizyczną oraz ruchową. Gwarantuje wszechstronny rozwój dziecka swoimi przyjaznymi kolorami oraz kształtem zachęca do zabawy i wyjścia na świeże powietrze. Najlepiej dołączyć się do zabawy z dzieckiem i jako rodzic nauczyć je zdrowej rywalizacji bez poczucia stresu.

Gra zręcznościowa, rzucanie kółek, wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak drewno i sizal również może być świetną opcją na spędzenie czasu z dzieckiem. Ruch na świeżym powietrzu oraz kreatywna zabawa z rodzicami w znacznym stopniu buduje poczucie własnej wartości w dojrzewającym człowieku.

Zabawa rozwijająca w dziecku ciekawość to na przykład pudełko do obserwacji owadów. Nasza pociecha ma możliwość obejrzenia latających przyjaciół przez szkło powiększające, umieszczone w wieczku zabawki. Może zobaczyć i poznać budowę ciała różnych stworzeń. Dziecko w ten sposób uczy się szanować inne stworzenia i będzie wiedziało, iż nie należy im robić krzywdy, gdyż każde zwierzę, nawet malutki owad ma swoje zadanie w przyrodzie i jest częścią ekosystemu. Oczywiście należy pamiętać o tym, aby później uwolnić owada.

Zabawki do ogrodu dla chłopca

Różnego rodzaju zestawy majsterkowicza z kluczami, śrubokrętem, piłką do drewna i wkrętarką, to wspaniały zestaw, którym każdy chłopiec będzie zachwycony. Daje możliwość naśladowania dorosłego i wykonywania prac naprawczych przy swoich autach zabawkowych. Wykonanie z bezpiecznego i miękkiego materiału gwarantuje bezpieczeństwo. Różnego rodzaju przybijanki w różnych modelach to ciekawy sposób na spędzenie czasu w sposób kreatywny. Zabawki tego typu uczą cierpliwości i wspomagają funkcje poznawcze. Dziecko obserwuje i uczy się nowych rzeczy, poznaje nowe doświadczenia. Zwłaszcza poprzez zabawę z tatą.

Park wodny w kształcie łódki z ciekawymi akcesoriami będzie wspaniałą zabawą zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Dzieci bardzo lubią wszelkie zabawy związane z wodą, uwielbiają się w niej pluskać rękoma z użyciem zabawek, na przykład zwierzątek. Na pewno rozrywka ta nie będzie dla dziecka nudna i spędzi na niej sporo czasu. Jeśli posiadamy w ogrodzie basen możemy wybrać sporo zabawek pływających, na przykład pływającą sówkę. Dziecko może ją gonić w basenie, nakręcać i pluskać się z nią. Fontanna strażak również się sprawdzi podczas wodnych szaleństw na świeżym powietrzu. Pryskająca wodą sikawka strażacka sprawi wiele radości i frajdy. Klasyką zabaw na powietrzu to oczywiście zabawa w piaskownicy, szeroki wybór zabawek znajdziesz tutaj https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Zabawki_zabawki-do-piasku-1280.html

Zabawki dla dzieci, które zawsze się sprawdzą

Podstawową zabawką, którą każde dziecko powinno mieć jest piłka. Wszystkie dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju gry drużynowe zużyciem piłki. W naszym sklepie internetowym dostępne są w różnego rodzaju wzory, przede wszystkim z aplikacjami zwierząt morskich. Ciekawa i ponadczasowa kolorystyka zachęca do zabawy. Można nią rzucać, odbijać, kulać. Jest wiele możliwości i co najważniejsze taka forma aktywności daje dużą dawkę ruchu. Dziecko wybiegane to dziecko szczęśliwe i na pewno apetyt też będzie lepszy. Do piłkowych szaleństw obowiązkowo powinni dołączyć się rodzice i rodzeństwo. Albowiem nie ma to jak wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze.

Wszystkie zabawki wykonane są z bezpiecznych materiałów, przyjaznych dziecku oraz posiadają certyfikaty. Szeroki wybór dostępny jest na naszej stronie internetowej. Każda wybrana przez Państwa zabawka sprawi dziecku dużo radości i rozwinie wiele umiejętności.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie