Czego szukasz

Za nami pierwszy Uniwersytet Kobiet!

18 stycznia w sobotę odbyło się w Krakowie pierwsze wydarzenie z nowego cyklu Uniwersytet Kobiet by Mamo Pracuj! W gościnnych salach Studia Kreatywnej Współpracy kilkadziesiąt aktywnych, wspaniałych kobiet pod czujnym okiem ekspertów szukało odpowiedzi na ważne biznesowe i zawodowe pytania.

Co to jest Uniwersytet Kobiet?

Uniwersytet Kobiet by Mamo Pracuj to nowa inicjatywa, poprzez którą chcemy zachęcić Was do działania i wzięcia spraw w swoje ręce.

Uznaliśmy, że Nowy Rok to najlepszy czas na wyznaczanie sobie nowych celów, opracowywanie listy działań, i co najważniejsze podejmowanie kroków w celu ich realizacji. Dlatego na początku roku 2014 rozpoczął działalność Uniwersytet Kobiet.

W gościnnych progach Studia Kreatywnej Współpracy, w samym centrum Krakowa spotkało się kilkadziesiąt aktywnych kobiet, żądnych wiedzy i zmian w swoim życiu.

       

Program pierwszego spotkania podzielony był na dwa bloki tematyczne:

1. Biznes jest kobietą – dla wszystkich kobiet, które prowadzą lub dopiero przygotowują się do prowadzenia własnego biznesu; porozmawiamy o dwóch, najważniejszym elementach, czyli o tym jak zarabiać na swoim pomyśle i zaprzyjaźnimy się z asertywnością, bez której prowadzenie biznesu może być wręcz niemożliwe!

2. Być matką, kobietą i … nie zwariować – dla każdej z nas, która czuje że czasem bycie mamą przysłania nieco naszą kobiecość, i choć macierzyństwo dodaje skrzydeł to bywa, że po prostu zapominamy o sobie samej, swoich planach i marzeniach. Czas to zmienić i pokazać kim jesteśmy!

Poznaj szczegółowy program…

W przerwach między ciekawymi i zajęciami – u Magdy Nowackiej znów było bardzo głośno 😉 – wymieniając wrażenia, wizytówki i pomysły, delektowałyśmy się pyszną kawą, którą parzyli dla nas na miejscu Ewa i Emil z Palarni Kawy Kelleran oraz domowymi wypiekami ze Słodkiej Manufaktury.

Losowanie upominków – kosmetyków Pat&Rub, książek z Wydawnictwa Znak oraz ręcznie robionej biżuterii – wzbudziło sporo emocji i wywołało radość wsród uczestniczek.

Każda z Pań otrzymała również zaproszenie na bezpłatną sesję pielęgnacyjną podarowaną przez Panią Dorotę Hernik, przedstawicielkę marki Mary Kay.

Co dalej?

Planujemy kolejne edycje Uniwersytetu Kobiet! Tym razem opuścimy Kraków i udamy się do… – szczegóły już wkrótce! Bądźcie z nami!

Patronat

Nasze spotkanie odbywa się pod patronatem „Święto Kobiet Biznesu„!

Sponsorzy poczęstunku i upominków dla Uczestniczek:

Firma Pat&Rub, która ufundowała pachnące prezenty dla uczestniczek.

       

Słodka Manufaktura, która zapewniła smakołyki w trakcie naszego spotkania i, było nie było, ciężkiej pracy! A nie jest to zupełnie przypadkowe miejsce! Słodką Manufakturę założyła Ewa, która spełniła swoje marzenie o pracy z pasją. Jak sama pisze właśnie dlatego jej wypieki mają „moc odpędzania smutków” 😉 

         

Palarnia Kawy Kelleran, której misją jest  doskonałe wypalanie kawy tradycyjnymi metodami, z ziarna najwyższej jakości, pochodzącego z najlepszych plantacji na świecie! Mieliśmy okazję degustować kawę parzoną różnymi metodami! Ach ten smak i aromat!

UWAGA! od 20 stycznia dla wszystkich, którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym www.kelleran.pl i podadzą hasło Uniwersytet Kobiet – 10% zniżki!

              

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie