Czego szukasz

#YouthEmpowered, bezpłatne warsztaty w Warszawie

Weź udział w warsztatach #YOUTHEMPOWERED: Możesz więcej niż myślisz. Zagraj w grę rekrutacyjną i odkryj swój potencjał. Porozmawiaj z mentorami. Poznaj odnoszących sukcesy, doświadczonych pracowników Coca-Cola HBC Polska i zainspiruj się. Zapisy wkrótce się kończą!

Uczestnicy warsztatów podczas rozmowy

Weź udział w warsztatach Coca-Cola HBC Polska i Stowarzyszenia Q Zmianom #YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz! Zdobądź kompetencje i umiejętności, dzięki którym lepiej odnajdziesz się na rynku pracy.

Dla kogo?

Jeśli masz 18-30 lat i nadal szukasz pomysłu na siebie, weź udział w warsztatach z trenerami naszego Stowarzyszenia! Czeka na Ciebie gra rekrutacyjna, w trakcie której nie tylko będziesz dobrze się bawić, ale również zdobędziesz kompetencje przydatne na rynku pracy. To jednak nie wszystko – weźmiesz także udział w spotkaniu z Mentorami z Coca-Cola HBC Polska, którzy opowiedzą o swojej pracy, zdradzą kilka sekretów na co zwracać uwagę szukając pracy, odpowiedzą także na Twoje pytania.
Dzięki warsztatom #Youth Empowered: Możesz więcej niż myślisz odkryjesz swoje mocne strony i zdobędziesz nowe umiejętności przydatne w pracy i na co dzień.

Kiedy i gdzie?

Wtorek, 29 sierpnia 2017 r. w godzinach od 14:00 do 18:00

Marzyciele i Rzemieślnicy, Dom Innowacji Społecznych, Warszawa ul. Bracka 25, III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy

Warsztaty są nieodpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest zapisanie się na listę uczestników. Wypełnij formularz, który znajdziesz TUTAJ. Zapisy przyjmujemy do 27.08.2017 na adres: [email protected].

Jeśli masz jakieś pytania, pisz na [email protected]

ZAPRASZAMY!

Zdjęcie: Fundacja Q Zmianom

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie