Czego szukasz

YogaBellies – Franczyza dla Mamy

YogaBellies – dla kobiet, mam i dzieci. Założyłam Yoga Bellies dla początkujących joginek, chcących praktykować jogę, doświadczać wielu korzyści z tego wynikających oraz by czerpały z tego przyjemność, bez zbytniego mistycyzmu i poczucia nieosiągalności. Zajęcia skierowane są dla kobiet i ich dzieci, tak by mogli cieszyć się z jogi w komfortowym, bezstresowym środowisku. – Cheryl MacDonald, Założycielka, nauczyciel, dyrektor.

 • Franczyzadlamamy.pl - 08/03/2015

Opis przedsięwzięcia

Ponad 80 nauczycieli w samej Wielkiej Brytanii (wielu innych w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Dubaju, Polsce, na Węgrzech, Słowacji, Cyprze a nawet w Korei) pomaga mamom na całym świecie. YogaBellies oferuje różnorodne, inspirujące zajęcia i warsztaty dla kobiet oczekujących dziecka oraz świeżych mam. Decydując się na założenie franczyzy YogaBellies, można wybrać w jakim zakresie prowadzona będzie franczyza na twoim terytorium. Można zatrudnić trenerów jogi, albo samemu się przeszkolić by móc prowadzić zajęcia.

YogaBellies oferuje następujące pakiety:

YogaBellies dla kobiet. Dla wszystkich kobiet w każdym etapie życia.

W ramach tego pakietu wchodzą usługi: YogaBellies dla kobiet w ciąży, dla mam z niemowlakami, dla mam z małymi dziećmi, masaż dla niemowlaków, zajęcia hatha joga specjalnie opracowane dla YogaBellies. YogaBellies jest jedyną franczyzą w Wielkiej Brytanii wyłącznie dla kobiet i oferuje  akredytacje na wszystkich poziomach dla nauczycieli jogi w ramach specjalnie opracowanego i uznanego programu YogaBellies.  Osoba, która chciałaby zostać nauczycielem musi mieć minimum roczne doświadczenie w uprawianiu jogi. Uruchomienie tego pakietu franczyzy kosztuje 4999 funtów.

YogaBelliesKidz: Joga i masaż dla dzieci

Ten pakiet jest najlepszy dla osób, które kochają pracować z dziećmi i niemowlakami. Zapewnione szkolenie na poziomie I jest akredytowane przez uznane organizacje brytyjskie i międzynarodowe zajmujące się jogą i terapią. Aby zostać nauczycielem w ramach tego pakietu nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w praktykowaniu jogi. Koszt uruchomienia tego pakietu 4999 funtów.

Birth ROCKS: przygotowanie do narodzin dla mamy i jej partnera

Ta opcja jest najlepsza dla osób, które chciałyby pomóc rodzicom czerpać radość z okresu ciąży oraz pomóc im przygotować się do porodu, przy użyciu różnorodnych naturalnych metod. Po ukończeniu kursu w ramach YogaBellies Birth ROCKS, osoba zostaje mentorem, akredytowanym przez International Alliance of Perinatal Professionals (międzynarodową organizację zrzeszającą osoby zawodowo zajmujące się tematyką okołoporodową). Założycielka firmy wydała również uznaną książkę na temat porodu. Licencja na prowadzenie franczyzy w ramach tego pakietu kosztuje 899 funtów.

YogaBelliesMummy Therapies. Specjalistyczna Terapia i masaż dla kobiet

Ta forma działalności jest skierowana dla osób, które chcą pracować z mamami tuż przed porodem przy użyciu technik relaksacyjnych, masaży, holistycznych terapii. Techniki stosowane przez YogaBellies są uznane przez instytucje akredytacyjne. W ramach tego pakietu nie ma zajęć praktycznych z jogi. Licencja na ten pakiet 499 funtów.

Dla kogo?

YogaBellies współpracuje z kobietami, które mają wspierać inne kobiety. Firma szuka kobiet, które dzielą wizję firmy, równocześnie chcą pracować w wybranych, dogodnych godzinach pracy, prowadzić własny biznes i mieć pewność, że kariera zawodowa będzie współgrać z życiem rodzinnym.

Nauczyciele YogaBellies powinni być entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy, pracowici, otwarci na ludzi, oraz powinni współdzielić  wartości wyznawane przez YogaBellies.

Finanse

YogaBellies oferuje różne pakiety w różnych cenach (zobacz powyżej). Firma zapewnia pełny pakiet biznesowy i szkoleniowy na starcie oraz stałe wsparcie franczyzodawcy oraz innych nauczycieli YogaBellies. Minimalna miesięczna opłata za administrację i marketing wynosi 25 funtów i nie jest zależna od osiąganych przychodów. Każda franczyza otrzymuje adres mailowy, stronę internetową, system rezerwacji oraz nielimitowane zasoby online na temat prowadzenia biznesu oraz terapii. Wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia firmy, różowy laptop YogaBellies, telefon, maty do jogi itp, a także wyłączność na danym obszarze. W pakiecie dostępne są również opracowane programy zajęć. Istnieje możliwość zaciągnięcia 100% pożyczki na rozwój firmy u jednego z partnerów biznesowych YogaBellies.

Dowiedz się więcej

www.yogabellies.co.uk

 

Tłumaczenie: Magda Zawodny-Barabanow – dziękujemy!

Tekst i zdjęcia pochodzą ze strony www firmy.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyzadlamamy.pl
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Podyskutuj

Video: „Dlaczego kobiety dobrze sprawdzają się w biznesie?”

Wiosna to doskonała okazja, aby zmienić coś w swoim życiu, także zawodowym. Z nową energią ruszyć z miejsca i zacząć działać :) Może własna firma to coś, co od dawno chodzi Ci po głowie? Chciałabyś dowiedzieć się czy to dobra opcja dla Ciebie? Czy warto założyć firmę i od czego zacząć? Co pomoże, a co będzie przeszkadzało w prowadzeniu firmy? Zapraszam Cię do obejrzenia naszej rozmowy z Antoniną Bochińską - kobietą przedsiębiorczą, współwłaścicielka Early Stage.
 • Agnieszka Kumorek - 10/04/2019
Antonina Bochińska, współwłaścicielka szkół językowych Early Stage

Webinar „Dlaczego kobiety dobrze sprawdzają się w biznesie?”

Naszym gościem była Antonina Bochińska – kobieta przedsiębiorcza. Współwłaścicielka Early Stage. Od 5 lat dyrektor Early Stage, wspierający zespół metodyczny, administracyjny oraz team marketingu i HR w bardzo dynamicznym rozwoju szkoły.

O czym rozmawiałyśmy podczas webinaru?

 • Dlaczego kobiety tak dobrze odnajdują się w biznesie?
 • Jakie cechy mają kobiety, które pomagają w prowadzeniu własnej firmy?
 • Co nam przeszkadza i jak pokonać te ograniczenia?
 • Od czego zacząć, jaki zrobić pierwszy krok w stronę przedsiębiorczości?
 • Co trzeba mieć na początek, żeby zacząć?

Zapraszamy do oglądania! 🙂

Jak można pracować z Tonią i rozwijać swój biznes?

W drugiej części webinaru Tonia opowiadała jak współpracuje z setką kobiet, które są jej partnerami biznesowymi i jak można dołączyć do grupy franczyzobiorców Early Stage.

Jeśli to jest temat, który chciałabyś lepiej poznać to możesz od razu skontaktować się z Izą Mieszałą [email protected] i zapytać o szczegóły współpracy.

O historii powstania oddziału Early Stage w Pruszczu Gdańskim możesz przeczytać w opowieści Joanny >>> Jak już działać, to odważnie – ciąża, przeprowadzka, własna firma i ślub – historia Asi

Poznaj też fantastyczną historię Magdy i jej przeprowadzki do Ełku – razem z własną firmą >>> Sprawdzony biznes, który nie boi się konkurencji

A jeśli masz pytania do mnie lub do naszego gościa – zapraszamy Cię do kontaktu z nami: [email protected]

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Pomysły na sprawdzony biznes dla mamy? Franczyza dla Mamy 2019

Prowadzenie własnej firmy to Twoje marzenie, ale hamuje Cię brak pomysłu na biznes? A może boisz się ryzyka nowego pomysłu? Nie musisz zaczynać od zera - skorzystaj ze wsparcia doświadczonego partnera biznesowego i zacznij zarabiać! Poznaj fantastyczne, sprawdzone przez inne mamy, pomysły na biznes. Sprawdź szczegóły i już dzisiaj dowiedz się więcej. Dołącz do akcji Franczyza dla Mamy 2019!
 • Franczyzadlamamy.pl - 10/04/2019
uśmiechnięta kobieta

Pomysły na sprawdzony biznes dla mamy? Franczyza dla Mamy

Jak znaleźć wymarzony pomysł na biznes dla mamy? Biznes, który pozwoli Ci robić to, co kochasz i rozwijać się?

Zobacz nasze podpowiedzi i załóż biznes we współpracy ze znaną marką. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia partnerów biznesowych, którzy swoje biznesy prowadzą od wielu lat. Pracuj na własny rachunek i realizuj sprawdzony pomysł na biznes.

Sprawdź jakie pomysły mamy dla Ciebie i już dzisiaj zadzwoń aby poznać szczegóły!

 • Szkoły językowe
 • Zajęcia rozwijające kompetencje miękkie u dzieci i młodzieży
 • Zajęcia kreatywne dla dzieci
 • Lekcje programowania dla dzieci
 • Zajęcia sportowe dla maluszków

Który z nich wybierzesz? Mamy propozycje dla mam, które chcą zająć się biznesem w niepełnym wymiarze godzin, jak i dla tych, które gotowe są pracować więcej.

Sprawdź jakie pomysły na biznes przygotowaliśmy dla Ciebie

Najedź na wybrane logo i kliknij, aby poznać szczegóły wybranego pomysłu na biznes.

Pomysły przedstawione są w kolejności alfabetycznej:

         

Akademia JA – to biznes, który oferuje zajęcia rozwijające kompetencje miękkie u dzieci i młodzieży i odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku. Własny Ośrodek Akademii JA zakładasz bez opłat wstępnych ani miesięcznych!

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak – lubisz pracę z dziećmi i organizację aktywności dla nich? Zakładając swój oddział Akademii Bystrzak będziesz organizowała podróżnicze kursy rozwoju intelektu dla dzieci, twórcze urodziny oraz wakacje i ferie w mieście.

      Edukido

Early Stage – chcesz dołączyć do pasjonatów nauczania języka angielskiego? Early Stage to szkoła języka angielskiego założona przez Mamę, dzisiaj zarządzana przez Córkę, w której panuje rodzinna atmosfera i która pomoże Ci zbudować dobry biznes, bez zbędnego ryzyka.

Edukido – to pomysł na biznes, dzięki któremu będziesz kształtować badawczą postawę i ciekawość świata u najmłodszych poprzez twórczą zabawę klockami LEGO®! Wspieraj dzieci w rozwoju i zarabiaj konkretne pieniądze.

          

Akademia Komputerowa Komputrilo – to firma założona przez mamę trójki dzieci. Oferuje kursy programowania dla dzieci, które są najlepszym sposobem na zarażanie ich pasją do świata nowych technologii. Stwórz własną Akademię i pomagaj innym rodzicom wspierać rozwój dzieci.

Szkoły językowe Leonardo School i Leader School – to nauka języków obcych i szkolenia z efektywnych metod nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli czujesz się dobrym menadżerem, to powinnaś dobrze rozważyć tę propozycję!

            

RoboCAMP – to ciekawy pomysł na zajęcia z robotami LEGO dla dzieci i elastyczna forma współpracy z franczyzodawcą. Duży wybór zajęć, niski wkład własny, stała opłata franczyzowa, a do tego dużo wsparcia i merytorycznej wiedzy.

SOCATOTS Piłkarskie Maluszki – jeśli chcesz założyć własny biznes, pracować z dziećmi i dbać o ich zdrowy rozwój, to pomyśl o otwarciu własnej szkółki piłkarskiej SOCATOTS. Nie musisz mieć kwalifikacji trenera, Mamy to przecież najlepsze trenerki na świecie!

Chcesz wiedzieć więcej? Oglądaj nasze Live’y na Facebooku

Już wkrótce zaprosimy Was na transmisje video z przedsiębiorczymi mamami, które rozwijają swoje biznesy. Wszystko będzie się działo na naszym profilu na FB >>> zapraszamy!

Co to jest franczyza?

Ty kupujesz pomysł na biznes, a w zamian dostajesz znaną markę i wsparcie franczyzodawcy. To biznes dla tych, którzy cenią sobie niezależność z prowadzenia własnej firmy, ale chcą mieć wsparcie od dużego partnera. Prowadzisz biznes w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Oznacza to, że franczyzodawca przekazuje przedsiębiorcy kompletną wiedzę w zakresie prowadzenia biznesu, w ramach określonego systemu franczyzowego. Franczyzodawca i franczyzobiorca pozostają niezależnymi przedsiębiorcami, a ich wzajemne prawa i obowiązki reguluje umowa franczyzowa.

Franczyza to świetny pomysł na biznes dla mamy!

W wielu krajach Europy Zachodniej, franczyza jest bardzo popularnym sposobem na własny biznes, chętnie wybieranym przez mamy. To właśnie matki, zdeterminowane do działania i zarabiania, nie chcą w nieskończoność szukać swojego własnego pomysłu na biznes. Chcą działać ze sprawdzonym partnerem, pracować elastycznie i zarabiać.

Sprawdź, jakie warunki oferują nasi franczyzodawcy, którzy szukają przedsiębiorczych mam do współpracy!

Zanim zdecydujesz się na inwestycję – pamiętaj – nawet najlepsza franczyza nie zagwarantuje sukcesu, jeśli się w nią nie zaangażujesz!

Akcja Franczyza dla Mamy 2019 – sprawdzone pomysły na biznes doczekała się już 6 edycji i potrwa do 31.03.2020.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyzadlamamy.pl
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Podyskutuj
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail