Czego szukasz

Wyjątkowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron Trójmiasto 2016

Są takie wydarzenia, na które się czeka. Są takie miejsca, gdzie spotykasz ludzi podobnych do siebie. Jest taki czas, który warto poświęcić sobie, bo daje naładowanie na kolejne kilka miesięcy. Jest 34 Festiwal PROGRESSteron, który już 13-16 października w Trójmieście. Będę tam na pewno, bo… mam okazję poznać rozwiązania na tematy, które mnie bardzo dotyczą: dziecko, relacje, praca, ja. Przetestowałam to już na sobie kilka razy i działa. Idziesz ze mną na warsztaty?

34.edycja Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron

W dniach 13-16 października br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się jesienna edycja 34-go Festiwalu PROGRESSteron Trójmiasto.

Progressteron 2016-3

Sprawdzeni trenerzy, ponad 100 rozwojowych warsztatów i wspierająca się kobieca społeczność, którą tworzymy razem z Wami od ponad 10 lat.

W tym roku hasłem Festiwalu jest WOLNOŚĆ. Uwalniamy: radość, miłość, spokój, przyjaźń, głowę, ciało, marzenia.

Wybierz swój warsztat, ZAPISZ SIĘ >>

Progressteron 2016-2

Będzie sporo nowych warsztatów, ale są też takie, które już cieszą się od lat uznaniem. Będzie Taniec, Kobiety i Śpiew (dosłownie). Zanurzymy się w świecie emocji, pieniędzy i odwagi. Odnajdziemy drogę do własnej siły. Nauczymy się czegoś o sobie i o innych. I co ważne – będzie to czas dla nas. W ten jeden weekend 13-16.10.2016 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Ciekawi Cię reszta? Szczegóły TUTAJ >>

Progressteron 2016 - banner

Zdjęcia: Lucyna Lewandowska dla Festiwalu PROGRESSteron.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie