Czego szukasz

Be the change. Historie kobiet, które zmieniły swoje życie

Zmiana to zawsze krok naprzód, ale skąd wziąć odwagę, by ją wdrożyć? Zainspiruj się historiami kobiet, które zaryzykowały i opowiadają o wprowadzaniu zmian w swoje życie. Be the change, drugie już spotkanie 30 czerwca b.r. w Warszawie Zapraszamy!

Fundacja Przedsiębiorczości kobiet zachęcona sukcesem inauguracyjnej sesji Be the change podczas VIII Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w czerwcu organizuje drugą edycję tego wydarzenia.

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie zobaczycie kobiety z Sieci, czekamy na Wasze zgłoszenia do kolejnych edycji.

Bohaterkami czerwcowego wieczoru, które podzielą się swoimi historiami, będą:

  • Ania Skórzyńska (Szumisie)
  • Barbara Chwesiuk (Bialcon)
  • Katarzyna Rychlewska (Kate&Kate)

Wieczór Be the change #2, 30.06.2016, godz. 18:00, BusinessLink PGE Narodowy Warszawa

Wieczór Be the change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów 🙂

A tak było na Be te Change #1: https://youtu.be/t4Hvce3c-0A

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie