Czego szukasz

Wolna Przestrzeń na Grochowie – coworking z kawiarnią

Wolna Przestrzeń na warszawskim Grochowie to nowe, wyjątkowe miejsce dla rodziców i dzieci, bo połączenie coworkingu z kawiarnią i profesjonalną opieką nad dziećmi. A wszystko bezpłatnie, bo w ramach projektu realizowanego przez Fundację. Zarezerwuj miejsce dla siebie! Warto!

Grafika Kawiarni i Coworku Wolna Przestrzeń

Na warszawskim Grochowie powstało nowe, wyjątkowe miejsce – Wolna Przestrzeń. Unikalne połączenie coworkingu rodzicielskiego wraz z opieką nad dziećmi i przytulnej rodzinnej kawiarni. Jest to inicjatywa Fundacji Rodzinna, która została powołana w celu pomagania rodzinom w coraz bardziej wymagającym globalnym otoczeniu.

„Odkąd jesteśmy rodzicami, marzyliśmy o miejscu, w którym rodzice jednocześnie mogliby pracować zawodowo i być blisko z dziećmi. Nasze marzenie właśnie się spełnia” – mówi Karolina Oczyp, prezeska Fundacji Rodzinna.

Wolna Przestrzeń to miejsce, na które składają się trzy integralne elementy: coworking, Klub Malucha dla dzieci, których rodzice będą korzystali z przestrzeni do pracy, oraz przytulna kawiarnia.

Bezpłatnie

W ramach prowadzonych działań będzie można skorzystać m.in. z sali warsztatowej i strefy coworkingowej, które będą dostępne za darmo – wystarczy zgłosić się do organizatorów i zarezerwować miejsce. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie Klubu Malucha, w którym, pracujący w strefie coworkingowej rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką pedagogów.

Zdrowa kuchnia dla każdego

W kawiarni Wolna Przestrzeń już teraz można napić się pysznej kawy i wyśmienitych herbat oraz zjeść firmową kanapkę. Wszystko to jest dostosowane do potrzeb młodych rodziców oraz mam karmiących naturalnie – dostępna jest m.in. kawa bezkofeinowa, mleko roślinne, wegetariańskie kanapki. W menu nie zabraknie także pożywnych przekąsek i napojów dla najmłodszych.

„Bardzo zależy nam, by oferować zdrową alternatywę dla wszechobecnego niezdrowego jedzenia, dlatego w naszej ofercie dostępne są produkty bezglutenowe czy bezcukrowe. Także weganie znajdą u nas coś dla siebie. Przewidujemy również specjalne pozycje w menu przygotowane z myślą o fanach ruchu na świeżym powietrzu – koktajl bananowy z masłem orzechowym domowej roboty to jedna z nich” – dodaje Karolina Oczyp.

kawiarnia_wolna_przestrzen_baner_640

Spotkania i warsztaty

„Jesteśmy przekonani, że Wolna Przestrzeń stanie się miejscem towarzyskich spotkań, twórczej pracy i okazją do udziału w wielu inspirujących warsztatach, które planujemy. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas na ulicy Paca 40 i śledzenia naszych poczynań na Facebooku oraz stronie internetowej Fundacji” – mówi Katarzyna Kamińska, dyrektor Fundacji.

Wolna Przestrzeń powstaje w ramach projektu „Prowadzenie Centrum Społecznego PACA w latach 2016-2018 oraz wspierania działań lokalnych na terenie objętym Zintegrowanym Programem Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku” współfinansowanego przez m.st. Warszawę”.

Szczegóły dotyczące miejsca:

Kawiarnia Wolna Przestrzeń >>

Fundacja Rodzinna >>

Zdjęcia: własność Wolna Przestrzeń

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie