Czego szukasz

Wizytówka niejedno ma imię. Postaw na design i nowoczesność!

Od lat jest królową biznesu. Ułatwia kontakt i sprawia, że Twoja firma na długo zostanie zapamiętana. Wizytówka – bo to o niej mowa, od dekad jest obowiązkowym elementem wyposażeniem każdego nesesera czy swoistym must have spotkania biznesowego. Jednak nie zamykaj się na tradycyjne prostokąty. Wyróżnij się nawet tak małym kawałkiem papieru i wybierz nowoczesne oraz niezwykle designerskie rozwiązania.

nietuzinkowe wizytówki

Nietuzinkowa wizytówka – zaskocz swoich klientów wyjątkowym kształtem

Wszystkie wiemy, czym są wizytówki. Z pewnością niejedna z nas ma ich bez liku w swoim portfelu czy torebce. Zabieramy je z salonów kosmetycznych, od korepetytorów naszych dzieci czy z serwisu sprzętu AGD/RTV. Choć dziś w internecie znajdziemy już wirtualne, nowoczesne wizytówki różnorodnych firm, a w social mediach zawsze możemy znaleźć dane kontaktowe do przedsiębiorców, to jednak wciąż ten mały kawałek kartonika stanowi niezwykle ważny dodatek.

Jako mama doskonale wiesz, jak ważne są relacje. Budujesz je pieczołowicie każdego dnia w swoim domu, wśród znajomych. Jednak nie powinnaś ich omijać również w biznesie. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, miej na uwadze fakt, że współczesna ekonomia mocno skręca ku interpersonalnym umiejętnością. To pogłębiony kontakt z klientem stanowi w czasach cyfryzacji miłą odmianę dla znudzonych technologią przyszłych partnerów biznesowych. Dlatego wciąż warto na spotkaniach firmowych, podczas akcji promocyjnych wręczać gustowne wizytówki.

Dziś nie musisz jedynie zaskakiwać swoim oddaniem i doskonałą znajomością ludzi. Postaw na nietuzinkowe wizytówki w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Zainteresowana? Tutaj możesz spojrzeć, jak szeroki wybór nowoczesnych wizytówek oferują współczesne drukarnie: https://www.viperprint.pl/wizytowki. Jak widzisz, możesz wybrać zaokrąglone kartoniki, składane (popularne w branży kulinarnej, edukacyjnej i beauty) czy niezwykle zaskakujące kwadratowe wizytówki. Z kolei, jeśli prowadzisz działalność ekologiczną lub dbanie o naturę to jedna z wartości twojej firmy, wybierz rozwiązanie w duchu eko. Jednak dziś nie tylko możemy odmienić naszą wizytówkę, wybierając nietuzinkowy kształt. Warto również pochylić się nad jej wykończeniem.

Wizytówka uszlachetniona – postaw na nowoczesne rozwiązania

Aby stworzyć doskonałą i wyróżniającą się wizytówkę warto również zadbać o jej niezwykły design. Jednak nie tylko powinnaś skupić się na jednym projekcie, ale również na samej powierzchni wizytówki. Wybierz grubszy lub tłoczony papier – klienci z pewnością docenią wysoką jakość i trwałość tej wizytówki. Dziś możesz również ozdobić ten niewielki kartonik w nowoczesnym stylu.

Miłośniczkom blichtru, glamouru i blasku polecamy uszlachetnienie metalizujące powierzchnię wizytówki, a także złocenia, kolorowe folie czy srebrzystości. Taka wizytówka lśni, odbija w piękny sposób światło, więc zawsze będzie wyglądała zjawiskowo. Ten rodzaj wizytówek jest także szalenie popularny w branży kosmetycznej, gdyż podkreśla piękno i estetykę danego gabinetu czy salonu urody.

A może kochasz niezwykle eleganckie i minimalistyczne wizytówki? Wybierz designerską folię w kolorze kwarcu, opalu czy holograficzne podłoże. Nie zapomnij połączyć tych barw z klasyczną czernią – z pewnością rzadko widujesz czarne wizytówki, prawda? No właśnie. Klienci zapewne docenią odwagę w doborze kolorów, która podkreśli profesjonalny charakter twojej firmy.

Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu postawisz na indywidualną wizytówkę, która będzie twoim znakiem rozpoznawczym. Wyróżnij się spośród tłumu kartoników i wybierz coś, czego nie ma nikt inny.

Przeczytaj także: 10 narzędzi, które pomogą prowadzić biznes online

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie