Czego szukasz

Wiosenne przebudzenie z autorką książki „Jesteś ważna”

Ta wiosna będzie wyjątkowa, bo zaczniesz realizować swój plan na życie takie, jakie sobie wymarzyłaś: pełne pasji, radości, satysfakcji oraz zadowolenia. Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu – „Wiosenne przebudzenie” – poświęcone rozwojowi osobistemu i relacjom. Dowiedz się jak działać z radością i osiągać kolejne sukcesy. Podczas spotkania poznasz inspirującą kobietę – Martę Kaim, a także otrzymasz książkę jej autorstwa „Jesteś ważna”. Przyjdź i zainspiruj się do życia w zgodzie ze swoimi wartościami.

autorka książki Jesteś ważna Marta Kaim

Jeśli jesteś kobietą, która chce cieszyć się życiem i jest gotowa, aby zacząć podążać za swoimi marzeniami. Jeśli jesteś kobietą, która chce się rozwijać i korzystać z życia. Jeśli jesteś kobietą, która chce wykorzystać dany jej czas – to spotkanie z autorką programu „Jesteś ważna!” jest dla Ciebie.

Dowiedz się jak działać z radością i osiągać kolejne sukcesy

To będzie jedno z takich spotkań, z których wychodzi się uskrzydloną i naładowaną pozytywną energią!
Podczas spotkania „Wiosenne przebudzenie” poznasz inspirującą kobietę – Martę Kaim – autorkę książek, właścicielkę Manufaktury Przemian, coacha i kobietę przedsiębiorczą. Marta jest twórczynią popularnych programów rozwojowych dla kobiet – Jesteś ważna, Ty i Twoja firma. Jej misją jest inspirować innych do życia, w zgodzie ze sobą i wspierać ich w realizacji marzeń.

Drugą prelegentką podczas naszego wiosennego spotkania będzie Dorota Mastalska – przedsiębiorcza kobieta i mama, która stworzyła Skrzydła Sukcesu (projekt w ramach którego odbywają się cyklicznie konferencje networkingowo-edukująco-motywujące) i Arenę Biznesu (organizację dla przedsiębiorców, której członkowie umawiają sobie spotkania handlowe z polecenia). Dorota opowie nam o budowaniu relacji, tak ważnym elemencie naszego codziennego życia!

Zapraszamy na spotkanie 21 marca b.r. w Metaforma Cafe w Krakowie!

Szczegóły i informacje o biletach znajdziesz TUTAJ >>

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie