Czego szukasz

Wiedza i praktyka email marketingowa – VI edycja konferencji Mail My Day

Chciałabyś poznać najnowsze trendy w email marketingu? 20 i 21 marca w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Mail My Day! Organizatorem wydarzenia jest firma FreshMail, która zaprosiła wiele znanych osób z branży, aby podczas krótkich prelekcji podzieliły się swoim doświadczeniem w email marketingu. Skorzystaj ze specjalnej zniżki! Sprawdź szczegóły.

Mail My Day

Konferencja Email Marketingowa – M@il My Day, to wydarzenie organizowane przez firmę Freshmail. W tym roku będzie to już VI edycja! Uczestnicy nie mogą narzekać na nudę. Dwudniowy plan zawiera kilkanaście prelekcji, after party oraz case study z praktycznymi warsztatami!

Kiedy: 20-21 marca 2018 roku

Gdzie: Warszawa (pierwszy dzień – Multikino, Złote Tarasy)

Zapisy: strona Mail My Day >>

Na hasło „mamo10” – 10% zniżki!

mail my day

Pierwszy dzień konferencji

20 marca podczas konferencji wystąpią m.in: Paweł Sala, Artur Jabłoński, Maciej Lewiński, Artur Kurasiński, Maciej Budzich, Jan Zając czy Szymon Słowik (pełna lista dostępna jest na stronie wydarzenia). Wystąpienia ekspertów z Polski i ze świata odbędą się w warszawskim Multikinie, w Złotych Tarasach. W przerwach będzie można porozmawiać z prelegentami osobiście.

After party

Tradycyjnie już uczestnicy wydarzenia będą mogli wymienić się doświadczeniami email marketingowymi podczas afterparty w klubie Zamieszanie.

mail my day

Drugi dzień konferencji

21 marca zaplanowanych jest 11 warsztatów, prowadzonych przez ekspertów i praktyków marketingowych. Wśród tematów znajdzie się m.in. Efektywne i skuteczne kampanie na Facebooku prowadzony przez Artura Jabłońskiego, E-mail marketing zgodny z RODO, a także warsztat całodniowy, przeznaczony dla osób początkujących w email marketingu.

Drugiego dnia Mail My Day przenosi się do sal szkoleniowych, które znajdują się w Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota przy Alejach Jerozolimskich.

Wszystkie szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie Mail My Day 🙂

Zapraszam Cię do zapisów na wydarzenie>>

Grafiki: własność M@il My Day
Zdjęcie: własność M@il My Day, z edycji 2017

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie