Czego szukasz

Wieczór Be the change #6 spotkanie networkingowe w Warszawie

Przed nami już szóste cykliczne spotkanie networkingowe Wieczór Be the change w Warszawie. Szukasz dla siebie nowej ścieżki rozwoju? Myślisz o zmianie, ale obawiasz się jej? A może chcesz wysłuchać ciekawych historii w przyjaznej atmosferze? Bądź z nami 26 stycznia!

Warszawa nocą panorama

Wieczór Be the change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku.

Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów :-). Tym razem będziemy was gościć w nowoczesnych wnętrzach nowej Auli ASP.

Bohaterkami wieczoru 26 stycznia b.r. w Warszawie będą:

  • Prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray – Prezes Zarządu Poltiss sp z o.o.; specjalistka z zakresu inżynierii biomateriałów polimerowych.
  • Patrycja Plewka – Psycholog, psychoterapeutka, psychotraumatolog, trener.
  • Zuzanna Stańska – Historyk sztuki, założycielka aplikacji mobilnej DailyArt oraz właścicielka firmy Moiseum od 2012 roku zajmującej się tworzeniem rozwiązań związanych z nowymi technologiami i nowoczesnym podejściem do publiczności w muzeach i instytucjach kultury.

Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu.

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Trzy kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Zmiana jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów.

Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. Na scenie zobaczycie kobiety z Sieci.

Gdzie i kiedy?

Gdzie: Nowa Aula ASP, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa
Kiedy: 26-01-2017, godz. 18:00

Zapisy TUTAJ >>

Zapraszają – Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Zdjęcie tytułowe: Pixabay.com

Zdjęcie w treści: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie