Czego szukasz

Wenusjanki w Warszawie w styczniu

Po dwóch miesiącach przerwy, Wenusjanki znów spotykają się w stolicy. Pierwsza w tym roku konferencja kobiet aktywnych to świetny czas na realizację swoich noworocznych postanowień. Uśmiechnięte twarze, fascynujący prelegenci, wyjątkowe miejsce i niezwykła atmosfera, to wszystko co czeka na uczestniczki XVIII konferencji Wenusjanek już 25 stycznia w hotelu Sofitel Victoria. Zobacz co w programie.

Kobiety na spotkaniu Wenusjanek

Spotkania Wenusjanek znane są z świetnie dobranych gości i ciekawych prelekcji. Każdy z zapraszanych ekspertów reprezentuje jedną z wybranych dziedzin: Moda i Uroda, Zdrowie, Biznes i Inspiracje.

Jednym z gości zaproszonych na najbliższą konferencję jest Magdalena Dobrowolska-Sagan, strateg oraz projektant usług. Od prawie 10 lat doradza firmom w budowaniu strategii marek, tworzeniu innowacji, oraz prowadzi procesu projektowania usług w metodzie service design. Prowadzi także szkolenia w obszarach kreatywności. Jest fanką technik kreatywnego myślenia oraz co-creation w biznesie. Pokaże inspiracje jak można włączyć inne narzędzia myślenia przestrzennego (tzw 3D thinking) do warsztatów w swoim biznesie.

Kolejnym prelegentem poniedziałkowego spotkania będzie Piotr Kwiecień, ekspert ds. metali szlachetnych, menedżer ds Klientów Kluczowych warszawskiego oddziału Mennicy Wrocławskiej, a także przedsiębiorca i inwestor. Entuzjasta rozwoju osobistego i zdobywania nowych kompetencji. Gorący orędownik myślenia i działania w kierunku niezależności finansowej. Podczas konferencji poruszy kwestie oszczędzania i zapozna uczestniczki z formami inwestowania w metale szlachetne. Opowie dlaczego warto inwestować w złoto.

Wystąpienia gości przeplatane będą ciekawymi zabawami networkingowymi, gdzie uczestniczki same nawzajem będą mogły się inspirować. W przerwach między prelekcjami będą miały one okazję na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń oraz nawiązanie nowych relacji towarzyskich i biznesowych. Nie zabraknie także konkursów i nagród oraz stoisk partnerów spotkania.

Gdzie i kiedy?

25 stycznia 2016 r.

Hotel Sofitel Victoria w Warszawie

godz. 18.00

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie