Czego szukasz

Warto mieć plan, ale trzeba słuchać siebie. Zapraszamy na webinar

Lubimy inspirujące historie i przebranżowienia zakończone sukcesem. I wiemy, że Ty również. Dlatego zapraszamy na spotkanie online, podczas którego porozmawiamy z Joanną Jażdrzyk-Barańską, którą ścieżki zawodowe doprowadziły na stanowisko Managerki ds. wsparcia transakcji sprzedaży w firmie Equinix. A rozwój jej kariery wcale nie był taki oczywisty. Jak absolwentka dietetyki z doświadczeniem w branży deweloperskiej i telekomunikacyjnej trafiła do IT? Zapisz się na webinar i poznaj historię Joanny.

Warto mieć plan, ale trzeba słuchać siebie. Zapraszamy na webinar

To pierwsze i – z pewnością – nie ostatnie wydarzenie, które realizujemy we współpracy z firmą Equinix, która już od ponad roku gości w naszej Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom. Jeśli zatem interesuje Cię tematyka związana z szukaniem pracy w nowej branży, a dodatkowo chcesz poznać lepiej tego pracodawcę – nie czekaj! Zapisz się na spotkanie.

Zapisuję się na webinar

O czym będziemy rozmawiać?

W rozmowie z Joanną poruszymy następujące tematy:

 • Jak szukać pracy w nowej branży i czy aplikowanie na niższe stanowiska ma sens?
 • Jak się do tego przygotować?
 • Czy warto zawsze trzymać się wcześniej opracowanego planu?
 • Jak dotychczasowe doświadczenie przełożyć na nową branżę?
 • Jak wykorzystać swoje mocne strony w procesie przebranżowienia?
 • Jak rozmawiać z potencjalnym pracodawcą?

Przyjrzymy się również możliwościom rozwoju, jakie oferuje firma Equinix i porozmawiamy o procesie rekrutacji w globalnej organizacji.

Kogo zapraszamy?

Wszystkich, którzy:

 • Myślą o przebranżowieniu,
 • Chcę wrócić do pracy po dłuższej przerwie,
 • Mają już spore doświadczenie i zastanawiają się, jak je zaprezentować starając się o pracę w innej branży,
 • Chcą dowiedzieć się, jakie możliwości rozwoju oferuje firma Equinix,
 • Zastanawiają się, na co zwrócić uwagę podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Kogo będziemy gościć?

Joanna Jażdrzyk-Barańska – Manager, Sales Transaction Support, Revenue Operations w Equinix EMEA. Wraz ze swoim zespołem wspiera klientów wewnętrznych i zewnętrznych zlokalizowanych w wielu krajach regionu EMEA w zakresie przygotowywania dokumentacji, weryfikacji ich poprawności oraz konfiguracji zamówień.

Informacje organizacyjne

Spotykamy się już 11 maja o godzinie 20:00. Zarezerwuj sobie około 1,5 h, z czego 1 h to będzie część merytoryczna, a pozostałe 0,5h to czas na dodatkowe pytania. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Zapisuję się na webinar!

Kilka słów o firmie Equinix:

To światowa firma zajmująca się infrastrukturą cyfrową. Łączy wiodące w branży organizacje z sektora finansów, produkcji, mobilności, transportu, administracji, opieki zdrowotnej i edukacji w świecie opartym na chmurze. Equinix to ponad 240 centrów danych na ponad 70 rynkach w 32 krajach na pięciu kontynentach (w tym w Warszawie).

Poznaj firmę i sprawdź oferty pracy, które znajdziesz pod profilem Equinix w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom

logotyp Equinix
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Mama Wojtusia. Miłośniczka wędrówek górskich i rowerowych (zwłaszcza tych dalekich); uwielbiająca śpiew i taniec, mająca słabość do włoskiej kuchni. Ceni czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Z wykształcenia polonistka, doradczyni zawodowa i spec od employer brandingu. Marzy jej się rynek pracy bez stereotypów i uprzedzeń.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie