Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Warsztat on-linie: Jak stworzyć idealne CV i zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej?

 • Agnieszka Kaczanowska
 • 12 stycznia 2024
 • 4 MIN. CZYTANIA
warsztat HR idealne CV

Jak stworzyć idealne CV i zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej?

Weź udział w ekskluzywnym, bezpłatnym warsztacie on-line.

Taka okazja nie zdarza się często, dlatego nie czekaj tylko zapisz się i skorzystaj! Już 18 stycznia od 19:00 do 21:00!

Chcesz znaleźć nową pracę? Pracujesz właśnie nad swoim CV? A może właśnie przygotowujesz się do rozmowy rekrutacyjnej? Ten warsztat jest dla Ciebie.

Zapisz się już dziś!

Informacje organizacyjne:

 • Termin: 18 stycznia 2024 r.
 • Godzina: 19:00 do 21:00
 • Forma: Teams/ on line
 • Ilość uczestników: 12 (grupa zamknięta)

W trakcie warsztatu dowiesz się:

 • Jak rekruter patrzy na CV?
 • Co pomoże Ci stworzyć idealne CV?
 • Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
 • Jak zabłysnąć na rozmowie rekrutacyjnej?
 • A na deser, kilka ważnych podpowiedzi wprost od rekruterów!

Zapisz się już dziś!

Warsztat prowadzi Natalia Marciniec, która pisze o sobie: “Całe zawodowe życie jestem HRówką. Tak wybrałam ponad 20 lat temu i to samo wybieram codziennie. To dla mnie ogromny przywilej, że od tylu lat mogę pracować z ludźmi i dla ludzi. To kim jestem? Kształtowałam się głównie w międzynarodowych firmach produkcyjnych, ale też w polskiej spółce usługowej. Przez lata zajmowałam się rekrutacją, rozwojem pracowników, tworzeniem, organizowaniem i prowadzeniem szkoleń, tworzeniem i wdrażaniem systemów ocen okresowych. Budowałam Zespoły, ale też projekty HR, EB, zajmowałam się także komunikacją, współpracą z organizacjami związkowymi, zarządzaniem systemami wynagradzania, administracją kadrową, aż po doradztwo biznesowe dla Zarządów i wsparcie dla Pracowników.
To wszystko sprawiło, że łatwiej mi teraz rozumieć, pomagać i budować. Nabrałam pokory, tak potrzebnej do zarządzania Ludźmi”.

Spotkanie jest bezpłatne, przygotowane przez firmę Alstom we współpracy z Fundacją NESsT oraz Fundacją Mamo Pracuj.

Zapraszamy!

Więcej o firmie ALSTOM

Światowy lider zrównoważonego i inteligentnego transportu Alstom jest obecny w Polsce od ponad 25 lat i jest największym producentem w branży kolejowej w kraju, w 9 polskich oddziałach firmy pracuje ponad 4 000 osób. Firma czerpie z bogatego dziedzictwa przemysłowego zakładów: 180 lat Pafawagu we Wrocławiu, 150 lat Konstalu w Chorzowie i 100 lat zakładu ZWUS w Katowicach.

Alstom to jedyna firma z branży transportu szynowego w Polsce z tytułem Top Employer 2020, 2021 oraz 2022 – potwierdzającym najlepsze praktyki HR zgodne z międzynarodowymi standardami Top Employers.

Alstom opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania w zakresie mobilności, które są podstawą dla niskoemisyjnego transportu przyszłości i jest producentem pierwszego na świecie pociągu wodorowego sprawdzonego w ruchu komercyjnym – Coradia iLint.

Fundacja NESsT

NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa, które tworzą wysokiej jakości miejsca pracy dla społeczności zagrożonych wykluczeniem, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Pomimo silnego wzrostu gospodarczego w Polsce, wiele osób ma trudności z zapewnieniem sobie stabilnego zatrudnienia i pewnych zarobków. Tylko 51% młodych ludzi poniżej 30 roku życia jest aktywnych zawodowo, przy czym szczególnie dotknięte są kobiety, osoby mieszkające na wsi i osoby z niepełnosprawnościami.

W Polsce NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne, które wspierają osoby z grup marginalizowanych. Oferuje im szkolenia i zatrudnienie w rozwijających się sektorach usług informatycznych, outsourcingu procesów biznesowych czy w usługach opiekuńczych.

Fundacja Mamo Pracuj

Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe oraz pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy, jak szukać pracy, jak się organizować, aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.

Pomagamy pracodawcom dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników, posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content