Czego szukasz

Wakacje w Kotlinie Kłodzkiej – atrakcje dla dzieci, odpoczynek dla rodziców

Wyobraź sobie spokojne wakacje, leśną ciszę i spacery wzdłuż górskiego potoku. Czy czujesz zapach lasu i błogi spokój? Po intensywnej pracy, wyjazd do Zieleńca w Kotlinie Kłodzkiej, w miejsce gdzie można nacieszyć się bliskością przyrody i wieczorami pod gołym niebem, na pewno Cię ucieszy. Ty odpoczniesz, a Twoje dziecko będzie niczym bohater ulubionych książek, odkrywać w sobie nowe pasje i tajemnicze leśne zakątki. Zobacz co Cię czeka:) i zgłoś się już dzisiaj na ten kameralny wyjazd. Dla Czytelniczek Mamo Pracuj specjalna zniżka.

Na hasło mamopracuj mamy 100 zł zniżki dla Twojej rodziny !

Wakacje z pasją i przygodą

Planując wakacje z dziećmi zawsze bierzemy pod uwagę możliwość zapewnienia atrakcji naszym pociechom. Szukamy takich ofert i miejsc, w których my będziemy mogli odpocząć, a nasze dzieci nie zanudzą się i nas jednocześnie.

Czy myślisz, że perspektywa warsztatów kulinarnych, zajęć artystycznych z tworzeniem strojów z materiałów recyklingowych, spływ pontonowy, zawody sportów nietypowych, zabawa w budowanie obozowiska zainteresowałyby Twoje dziecko?

A czy Ciebie zachęciłaby wizja relaksujących porannych zajęć i odpoczynku z książką na hamaku? Bez martwienia się co w tym czasie robi Twoje dziecko. Bez zachodzenia w głowę, jakie atrakcje mu zapewnić, żebyś Ty w tym czasie mogła odpocząć.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś brała aktywny udział we wszystkich atrakcjach razem ze swoim dzieckiem. Masz wybór. Możesz odpoczywać lub możesz bawić się razem z nim.

Co jeszcze fajnego Cię czeka?

Szczerze mówiąc, we mnie już sam obraz leniwych i spokojnych wakacji, z ciszą leśną i możliwością spaceru wzdłuż górskiego potoku, wywołuje pewien rodzaj rozmarzenia. Po ulicznym, miejskim zgiełku i codziennym maratonie zobowiązań, świadomość wyjazdu w miejsce, gdzie można nacieszyć się bliskością przyrody i wieczorami pod gołym niebem, cieszy, jak małe dziecko pączek.

Do tego wszystkiego jeszcze masa dodatkowych atrakcji. Piesza wycieczka na Torfowisko oraz do Masarykowej Chaty ( dla tych co nie lubią hamaków :)), gdzie będzie można degustować czeskie przysmaki – knedle, polevki i smażony ser. Dla odważnych nocne podchody i możliwość zasmakowania noclegu w namiocie. A dla tych preferujących mniejsze emocje, kino pod gołym niebem.

Kameralny wyjazd

Jeszcze jedną zaletą tego wyjazdu jest jego kameralność. Jeśli nie przepadasz za tłumem turystów, wielkimi zorganizowanymi grupami, ten wyjazd jest dla Ciebie. Oferta skierowana jest do małej grupy osób.

Zachętą jest też zakwaterowanie w komfortowo urządzonych Leśnych Apartamentach, z łazienkami i aneksami kuchennymi. Jest to prawie stuletni budynek, w którym dawniej była strażnica graniczna, pięknie położony w leśnej ciszy, z dala od zgiełku.
Do dyspozycji wypoczywających jest całe zaplecze Apartamentów – biblioteka, pokój gier, sala kominkowa, bawialnie dla dzieci. Możliwość zorganizowania ogniska, korzystania z ogrodu, boiska i placu zabaw.

Termin: 09.07.2017 – 15.07.2017

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałam, że warto spędzić wakacje w Zieleńcu, może zrobi to Justyna 🙂 Od niej też dowiesz się więcej istotnych szczegółów 🙂
Zadzwoń: Justyna Wiśniewska tel.: 691838899 [email protected]

Natomiast poczytać o ofercie i zobaczyć zdjęcia możesz tutaj: Rodzinna Przygoda

Pamiętaj i koniecznie skorzystaj: na hasło mamopracuj macie 100 zł zniżki dla rodziny 🙂

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie