Czego szukasz

W jakie gry na PS4 grają kobiety?

Kobiety grają oczywiście we wszystkie gry na PS4 i tylko od nich zależy, czy mają ochotę spędzić czas z FIFĄ, The Fast and the Fourious czy może z Simsami. Zdarza się jednak, że chcemy sprawić konkretnej kobiecie prezent albo zachęcić żonę czy przyjaciółkę do konsoli i nie wiemy, co wybrać. Oto nasze zestawienie gier na PS4, które doceni każda kobieta.

Zdjęcie z gry na PS4

Until Dawn

Utrzymana w konwencji horroru, trzymająca w niesamowitym napięciu przygodówka, której bliżej do filmu niż gry. Od razu po premierze w 2015 roku fani wręcz oszaleli na jej punkcie. Wielu recenzentów twierdziło, że Until Dawn jest grą, dla której warto kupić konsolę. Już sam wstęp wprowadza w klimat najlepszych slasherów z lat 90.

Grupa rozwydrzonych nastolatków zamknięta w odizolowanym od świata domku w górach, musi zmierzyć się z psychopatycznym mordercą w masce. Niech was nie zwiedzie ten dość sztampowy wstęp, bo fabuła i zwroty akcji dostarczą wam tyle emocji, że w trakcie napisów końcowych długo będziecie siedzieć wciśnięci w fotel. Zadaniem głównego bohatera jest bowiem utrzymanie pozostałych uczestników przy życiu aż do świtu. Nie będzie to proste zadanie, a od waszych decyzji będzie zależało, kto przetrwa tę noc.

Erica

Interaktywna i raczej prosta gra przygodowa dla początkujących graczy. Bohaterką jest tytułowa Erica Mason, młoda kobieta, która zmaga się z traumami wyniesionymi z dzieciństwa. Erica chce pozbyć się dręczących ją niejasnych wspomnień, wkrótce jednak okazuje się, że to właśnie dzięki wizjom może się dowiedzieć, kto zabił jej ojca. Dziewczyna musi uważać, bo morderca jest blisko i chce ją wywieść w pole.

Komu zaufa? To będzie zależało od twoich decyzji. W produkcji nie ma grafiki, a zamiast tego dostajemy sceny nagrane z udziałem prawdziwych aktorów, dzięki czemu grę ogląda się jak film.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Gra określana mianem arcydzieła i nie ma w tym przesady. Każda szanująca się gamerka powinna co najmniej raz przeżyć emocjonującą przygodę z fascynującym Widźminen Geraltem. Dziki Gon skupia się głównie na poszukiwaniach Ciri, legendarnego dziecka–niespodzianki.

Nie trzeba być jednak fanką Sapkowskiego, aby docenić spektakularny świat i fascynującą fabułę stworzoną przez producentów gry. Dodajmy do tego ich artystyczną wizję i mamy jedną z absolutnie najlepszych gier ostatnich lat.

Armikrog

Armikrog to kontynuacja kultowego The Neverhood z lat 90., w którym śledziliśmy przygody plastelinowego ludzika. Ci sami twórcy tym razem wymyślili postać kosmicznego podróżnika, Tommynauta i jego wiernego psa Beak–Beaka. Obaj muszą odnaleźć substancję, która pozwoli im ocalić świat. W trakcie poszukiwań rozbijają się statkiem na nieznanej planecie i trafiają do tytułowej twierdzy Armikrog, z której musimy ich wydostać.

Ciekawe, budzące sympatię postaci, wciągająca fabuła, szalony humor i oryginalne lokacje sprawiają, że jest to gra warta uwagi, która dostarczy sporo dobrej rozrywki.

SIMS 4

Tej kultowej gry nie mogło oczywiście zabraknąć w naszym zestawieniu. Konstruowanie własnych postaci, urządzanie domu, nawiązywanie relacji, wychowywanie dzieci – któż z nas nie chciałby przeżyć życia w wersji demo, bez ponoszenia konsekwencji?

Jednak całkiem na serio, świat Simsów wciąga bez reszty i zyskuje kolejne rzesze fanów.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz w serwisie Gram.pl

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie