Czego szukasz

VII Polish Businesswoman Congress – transformacja – nowe podejście do biznesu

Wraz z Fundacją Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszamy Was na VII Polish Businesswoman Congress, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r., w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE w Warszawie. Nic nie tracisz, a jedynie możesz zyskać!

trzy młode kobiety biorą udział w Polish Businesswoman Congress

Co to takiego POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS?

To jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się również pokazy mody.

W części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu.

Co nas czeka w czasie kongresu?

Panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu.

Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową.

Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

Największy kongres kobiet biznesu w Polsce

Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Anna Wawrzyniak (psycholog, akredytowany Coach ICF na poziomie ACC, certyfikowany Trener Biznesu, praktyk NLP, wykładowca podyplomowych studiów Coachingu i Psychologii), profesor Zbigniew Lew-Starowicz, profesor Rafał Ohme ( autor kultowej książki „Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu”), Żaneta Stanisławska (właścicielka sieci szkół Broadway Beauty, trenerka z zakresu microbladingu, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, twórczyni i redaktor naczelną magazynu „FOREVER”, właścicielka marki kosmetyków profesjonalnych Nano Medic), Jaga Hupało (kreatorka fryzur), Patrycja Pruchnik (nauczyciel duchowy, bezpośredni uczeń Sri Mooji, autorka książki „Koniec wszelkich historii. Medytacje”), Beata Karwacka (prezes Zarządu Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.) i wielu innych mówców i ekspertów w swoich dziedzinach. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie wydarzenia w zakładce program

Wydarzenie poprowadzi Anna Matusiak.

Kongres zostanie otwarty koncertem Tre Voci – dla gości zaśpiewa trzech wybitnych tenorów o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie. 

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: http://businesswomancongress.pl/#Program

Organizatorzy: Magazyn „Businesswoman & Life”.

Zdjęcie: V edycja Polish Businesswoman Congress.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie