Czego szukasz

Video: Zrób krok wstecz. Czyli co warto wiedzieć przed zmianą zawodową?

To nagranie jest dla wszystkich osób, które szukają nowej pracy, są procesie zmiany branży, starają się pogodzić różne role. Wiemy, że zmiana zawodowa to szansa na rozwój. To też praca, nauka i czas potrzebny na zdobywanie doświadczenia. Spotkanie z Edytą Polańską z Avanade, to dawka inspiracji i świetnych wskazówek dotyczących tego jak planować, działać, ale też dbać o siebie w tym procesie.

Zrób krok wstecz. Czyli co warto wiedzieć przed zmianą zawodową?

Zmiana zatrudnienia, branży, profilu zawodowego, czy powrót do aktywności zawodowej po przerwie to też praca. To proces, często mocno angażujący i długotrwały. I zachęcamy do myślenia o tym właśnie w ten sposób. Dlaczego? Dlatego, że warto ten proces zaplanować, rozłożyć na mniejsze etapy. Przede wszystkim należy przygotować siebie, a czasem nawet rodzinę do wprowadzania zmian.

Zapraszamy na spotkanie z praktyczką – osobą, która na własnej skórze doświadczyła przebranżowienia, a także zmiany firmy. Edyta Polańska z Avanade, to kobieta, która mając stabilną sytuację zawodową i będąc cenioną ekspertką, zaczęła szukać innej drogi rozwoju, bazującej na dotychczasowym doświadczeniu. Aktualnie jest Senior Consultant ERP TC w Avanade, czyli jest konsultantem finansowym w zakresie wdrażania systemu finansowo – księgowego Microsoft Dynamics D365.

Rozmowę prowadziła Anna Łabno – Kucharska z Fundacji Mamo Pracuj.

First things first – czyli co znajdziesz w nagraniu?

W trakcie webinaru poruszone były następujące tematy:

  • Od czego zacząć proces zmiany?
  • Przekonania, które nas blokują – jak je zauważać i sobie z nimi radzić?
  • Jak nauczyć się odpuszczać bez wyrzutów sumienia?
  • Jak delegować zadania w życiu prywatnym i zawodowym?
  • Work – life balance i work – life integration – równowaga czy integracja – jak to może wyglądać w branży IT?
  • Gdzie szukać wsparcia i wzmocnienia w procesie zmiany?

Kilka słów o firmie Avanade

Avanade od ponad 20 lat dostarcza klientom na całym świecie szerokie portfolio kompleksowych rozwiązań wspierających transformację biznesową w oparciu o ekosystem Microsoft. Główne obszary realizacji usług to digitalizacja środowiska pracy i podniesienie poziomu doświadczenia klienta, aplikacje biznesowe, analiza danych, sztuczna inteligencja i rozwiązania chmurowe.

Chcesz poznać firmę bliżej? Wejdź na profil Avanade w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

Logotyp Avanade
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie