Czego szukasz

Video: Sprawdzony pomysł na biznes dla mamy – Komputrilo

Szukasz pomysłu na biznes, który pogodzisz z życiem rodzinnym? Franczyza Komputrilo to zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Na czym polega ten biznes? Jak być mamą i prowadzić biznes? Zobacz rozmowę z Małgorzatą Pyzińską-Świder, mamą i właścicielką oddziału Komputrilo w Mielcu.

dziewczynka z laptopem

Franczyza Komputrilo – sprawdzony pomysł na biznes dla mamy

W maju 2019 na naszym Facebookowym fanpage prowadziłyśmy serię LIVE’ów o franczyzach idealnych dla mam.

Podczas szóstej rozmowy naszym gościem była Małgorzata Pyzińska-Świder, mama 2 dzieci, która prowadzi franczyza Komputrilo w Mielcu. Rozmowę prowadziła Joanna Gotfryd.

O czym rozmawiałyśmy?

Joanna z Małgorzatą mówiły o tym, że kursy programowania dla dzieci to najlepszy sposób na zarażanie dzieci pasją do świata nowych technologii.

A mamy świetnie sobie radzą prowadząc takie firmy. Franczyza Komputrilo to ciekawa opcja na elastyczność i pomysł na biznes sprawdzony przez wielu przedsiębiorców.

Zobacz nagranie z rozmowy:

Zainspiruj się innymi pomysłami na biznes dla mam:

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Szczęśliwa żona i mama czwórki dzieci. Macierzyństwo to jej największa pasja, motywująca do rozwoju i działania. Z przyjemnością oddaje się pisaniu. Kocha muzykę, kino i dobre jedzenie. Lubi śledzić trendy i wprowadzać je w życie. Zawodowo początkująca, ale z apetytem na sukces.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie