Czego szukasz

Video: Jak uczyć się szybciej i skutecznie? Czyli, jak sobie pomóc w procesie przebranżowienia?

Przebranżawiasz się? A wiesz, jak uczyć się skutecznie? Jak grupować notatki, żeby lepiej z nich korzystać? Może potrzebujesz informacji o tym, jak zaplanować proces nabywania wiedzy? Obejrzyj nasz webinar i poznaj metody, które pomogą Ci w efektywnej nauce.

uczyć się szybciej i skutecznie

Jak uczyć się szybciej i skutecznie? Czyli, jak sobie pomóc w procesie przebranżowienia?

Częścią procesu przebranżowienia się jest nauka. Nie zakuwanie i zapominanie, ale skuteczne nabywanie wiedzy, która pomoże w zdobywaniu nowych doświadczeń. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem webinaru, który zrealizowałyśmy we współpracy z Avanade.

Dowiesz się z niego:

  • jak przebiega proces uczenia się i jak można go usprawnić.
  • jakie są metody organizowania nauki.
  • jakich narzędzi i aplikacji warto używać, aby lepiej zarządzać własnym czasem, a także procesem zdobywania nowych umiejętności.
  • czym są „złodzieje czasu”, którzy przeszkadzają nam w pozyskiwaniu wiedzy i umiejętności oraz poznasz metody walki z nimi.

Kogo gościłyśmy?

Naszą ekspertką była Żaneta Saj – Software Developer w Avanade Poland. Żaneta posiada duże doświadczenie w branży IT. Zaczynała jako programistka backendu w C++, ale jej główną specjalizacją jest Javascript (zarówno frontend, jak i backend). W czasie swojej kariery pełniła także rolę Scrum Mastera i Team Leadera.

Dziękujemy Avanade za zaangażowanie w działania programu. #MamoPracujwIT

Chcesz wejść do branży technologicznej? Posłuchaj spotkania: IT roadmap – jak odnaleźć się we współczesnej branży IT?

Czym zajmuje się Avanade?

Ta firma od ponad 20 lat dostarcza klientom na całym świecie szerokie portfolio dostosowanych, kompleksowych rozwiązań wspierających transformację biznesową opartą na Microsoft, zwłaszcza w obszarach takich jak środowisko pracy i doświadczenia klienta, aplikacje biznesowe, analiza danych, sztuczna inteligencja i rozwiązania chmurowe.

Zobacz profil Avanade w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom!

Grafika: Avanade

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie