Czego szukasz

Umowa o pracę, elastyczny grafik i specjalny program wsparcia – dla Mam

„Bo o pracowników trzeba zadbać”. W pierwszym dniu grudnia br. odbył się Dzień Otwarty dla Mam w siedzibie firmy NEUCA. Ile mam wzięło udział, o co pytały, co uznały za najcenniejsze w tej pracy a co je urzekło? Sprawdź. A może to właśnie praca dla Ciebie? Aplikuj do Torunia, Szczecina, Łodzi, Gdańska, Kielc i Katowic >

Zdjęcie z Dnia Otwartego dla Mam NEUCA w Toruniu

Pani Kasiu, jak się udał Dzień Otwarty dla Mam w NEUCA w Toruniu?

Bardzo dobrze. Odwiedziło nas wiele Pań i szczerze podziwiam ich determinację, w tym dniu w Toruniu była fatalna pogoda. Ale odwiedziły nas Panie realnie zainteresowane pracą w naszej firmie. Szczególnie zaciekawił je nasz pakiet wsparcia dla Mam. W jego ramach najmilej reagowały na dzień wolny dla mamy w dniu urodzin dziecka.

W spotkaniu wzięły udział także dzieci, prawda?

Tak, Panie pojawiły się z pociechami i przez cały dzień było bardzo intensywnie.

prezenty_dla_mam_neuca_listopad_640

O czym rozmawiałyście? Jakie pytania zadawały uczestniczki?

Rozmawiałyśmy z Paniami o powrocie na rynek pracy; w jaki sposób komunikować informację o urlopie macierzyńskim w CV i konsultowaliśmy indywidualnie CV uczestniczek. Ważnym tematem okazała się także sama rozmowa o pracę, a także warunki pracy u nas; z jakimi klientami pracujemy, na czym polega praca, jakie są dalsze możliwości rozwoju. Oczywiście Panie szczegółowo wypytywały o kwestie umowy i tutaj zdecydowanie podkreślałyśmy, że od samego początku to umowa o pracę.

Mamy miały okazje poznać atmosferę pracy u Państwa?

Zdecydowanie. Kierownik Sekcji Sprzedaży Telefefonicznej Pani Daria Słomkowska najpierw opowiadała o specyfice pracy, klientach (wiele mam było miło zaskoczonych, że to są stali klienci, z którymi mamy kontakt kilka razy dziennie). Potem Panie zostały oprowadzone po biurze i były pod wrażeniem „domowej” atmosfery, jaka u nas panuje; małe salki, brak hałasu i dużo życzliwości.

neuca_listopad_zwiedzanie_640

A co uważa Pani za sukces całej akcji?

Za sukces całej akcji uważam to, że od razu zaprosiłyśmy klika Pań na rozmowę w sprawie pracy. Myślę, że zorganizujemy podobne wydarzenia w przyszłym roku. A już teraz zapraszam wszystkie zainteresowane mamy do aplikowania i kontaktu z nami.

Dziękuję za rozmowę i trzymam kciuki za wszystkie kandydatki.

My także dziękujemy za współpracę i do następnego razu.

dla-dzieci_neuca_listopad_640

Z Katarzyną Kubicką z Działu Rekrutacji i Rozwoju Personelu NEUCA S.A. rozmawiała Agnieszka Czmyr-Kaczanowska

Zdjęcia: własność NEUCA S.A.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie