Czego szukasz

Twoja przyszłość w IT zaczyna się teraz! Weź udział w spotkaniu ? DESTINATION IT vol. 2

Chcesz działać w IT i szukasz swojej ścieżki? Potrzebujesz indywidualnego wsparcia w rozwoju swoich kompetencji z zakresu UX, Data Engineering, Business Analyst czy DevOps? A może szukasz pracy w branży technologicznej i chcesz się efektywnie przygotować do tego procesu? Zapraszamy na spotkanie inaugurujące program DESTINATION IT vol. 2.

Twoja przyszłość w IT zaczyna się teraz! Weź udział w spotkaniu ? DESTINATION IT vol. 2

Wiemy, że pierwsza edycja programu Destination IT wiązała się z dużymi oczekiwaniami, ale rezultaty przeszły nasze marzenia. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana podsumowaniem programu, zachęcamy do przeczytania artykułu.

A już teraz zapraszamy Cię do drugiej edycji. 17 października spotkamy się w Warszawie, aby przedstawić Wam program mentoringowy DESTINATION IT vol. 2. Jest on przygotowany przez ekspertów Roche Informatics oraz #MamoPracujwIT.

Podobnie jak poprzednio, program składa się z dwóch elementów:

 • mentoringu
 • części edukacyjnej prowadzonej przez najlepszych ekspertów z Roche Informatics.

Będą one dotyczyły 4 obszarów/ścieżek do wyboru: Business Analysis (BA), Data Engineering (DE), DevOps, User experience (UX)

Nasze październikowe spotkanie obejmie szerszy zakres niż tylko omówienie programu. Będziemy rozmawiać o branży technologicznej, o tym co może dać zmiana i jak efektywnie przebranżowić się w IT oraz co zrobić, by skutecznie przygotować się do procesów rekrutacyjnych.

Tak, zapisuję się!

Dlaczego warto wziąć udział?

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • Chcesz rozwinąć skrzydła w IT, ale jeszcze nie wiesz, która z dróg będzie dla Ciebie odpowiednia.
 • Jesteś w trakcie kursów, szkoleń, bootcampów technologicznych i potrzebujesz indywidualnego wzmocnienia.
 • Myślisz o udziale w DESTINATION IT vol. 2 i chcesz otrzymać więcej informacji. W szczególności od osób, które ukończyły pierwszą edycję programu i zostały w Roche jako pełnoprawni pracownicy i pracowniczki.
 • Potrzebujesz jak najlepiej przygotować się do procesów rekrutacyjnych.
 • Chcesz korzystać ze wsparcia innych osób w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Kick off programu DESTINATION IT vol. 2 – Informacje organizacyjne

 • Kiedy? Już 17 października
 • Gdzie? W siedzibie firmy Roche w Warszawie
 • O której godzinie? 17:00 do 22:00

Tak, zapisuję się!

Agenda spotkania

 • Otwarcie
 • Wystąpienie Gościa Specjalnego
 • „Rola Branży Technologicznej”
 • „Poznaj Świat IT i Kluczowe Role na przykładzie Roche Informatics”
 • „Zmiana branży – jak się do tego przygotować i zakończyć proces z sukcesem?
 • „Rekrutacja w Branży IT”
 • Wprowadzenie do Ścieżek Programu
 • Porozmawiajmy: Table Talks

Zapoznaj się z podsumowaniem pierwszej edycji programu Destination IT

Chcesz dowiedzieć się jak pracuje się w Roche Informatics? Świetnie!

W trakcie wydarzenia będą dostępni dla Ciebie pracowniczki i pracownicy osoby z różnych zespołów Roche Informatics gotowe odpowiedzieć na ważne pytania między innymi o projekty, benefity oraz różne zawodowe działania.

Tak, zapisuję się!

Do zobaczenia!

Kilka słów o Roche Informatics

W ciągu naszej 125-letniej historii, firma Roche stała się jedną z największych firm biotechnologicznych na świecie, czołowym dostawcą diagnostyki in vitro oraz światowym dostawcą innowacyjnych rozwiązań transformacyjnych w głównych obszarach terapeutycznych. Nasze zaangażowanie na rzecz naszych pracowników, partnerów, interesariuszy i – co najważniejsze – naszych pacjentów, pozostaje równie silne jak w pierwszym dniu naszej podróży.

W Roche Informatics naszym celem jest dostarczanie technologii, które rewolucjonizują praktykę medycyny i poprawiają jakość życia pacjentów, umożliwiając im dłuższe i zdrowsze życie. Polska stanowi kluczowy ośrodek technologiczny, wspierający cyfrową innowację i inspirujący rozwój.

Stanowimy zróżnicowany zespół pełen otwartych i przyjaznych ludzi, entuzjastycznie nastawionych do nowości technologicznych oraz innowacyjncych rozwiązań IT. Nasza pasja napędza naszą pracę, inspiruje do wspólnego dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także do doceniania różnorodności punktów widzenia. Jesteśmy źródłem inspiracji dla siebie nawzajem, jednocześnie zdeterminowani, by nasza praca pozytywnie zmieniała przyszłość medycyny i poprawiała życie ludzi na całym świecie.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie