Czego szukasz

III Forum Przedsiębiorczych Mam – nowe technologie, nowe możliwości

Zapraszamy przedsiębiorcze mamy do udziału w trzecim Forum Przedsiębiorczych Mam zatytułowanym „Nowe technologie, nowe możliwości”, które odbędzie się 12 maja 2016 roku w Warszawie. Dzieci mile widziane! Zarezerwuj sobie miejsce już dziś! … bo liczba miejsc ograniczona.

Czym jest Forum?

Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej. Tym razem zależy nam na tym, aby zainspirować uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam do wykorzystania nowych technologii, by spełniać swoje zawodowe marzenia. I by znalazły społeczność osób, które będą je w tym wspierać. – mówi Marta Waszczuk, założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, organizatora konferencji.

Co się będzie działo?

W pierwszej części Forum dowiemy się jak nowe technologie zmieniają świat i sposób prowadzenia biznesu. Poznamy mamy, które dzięki technologiom mogą prowadzić firmy i projekty, które nie mogłyby istnieć jeszcze dziesięć lat temu. Usłyszymy od nich jak naprawdę wygląda droga przedsiębiorczej mamy „od kuchni”. Bez „lukru” i wystylizowanych zdjęć towarzyszącym wywiadom mam w kolorowych magazynach. Ta część zakończy się panelem ekspertek zatytułowanym „Nowe technologie, nowe możliwości”.

W drugiej części dnia, po przerwie na pyszny lunch i networking, odbędą się warsztaty i indywidualne konsultacje dające konkretną wiedzę i umiejętności. Uczestniczkom proponujemy warsztaty o social media, tworzeniu treści i budowaniu marki osobistej, coaching kariery, mentoring grupowy oraz konsultacje prawne. Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat i formę pracy. Przez cały dzień przedsiębiorcze mamy będą miały również okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

forum_mam_motto_640

Do zobaczenia!

„Z myślą o mamach, które nie będą mogły dotrzeć na konferencję osobiście, uruchomimy bezpłatną internetową transmisję on-line umożliwiającą obejrzenie Forum na żywo w Internecie. Prezentacje, panel i warsztat o social media będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu. Tym samym zasięg naszej konferencji stanie się ogólnoświatowy” – dodaje Marta Waszczuk.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy same lub w towarzystwie dzieci. Na miejscu dostępna będzie przestrzeń dla dzieci, przewijak oraz plac zabaw.

Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 12 maja 2016 roku w M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 9.00 – 15.00.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów i konsultacji oraz możliwość zakupu biletu znajdują się na stronie www.forummam.pl.

Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zarejestruj się już dziś >>>

forum_mam_motto_2_640

Organizatorzy: Klub Przedsiębiorczych Mam i Fundacja Be Proactive

Mamo Pracuj też tam będzie 😉 a wydarzenie objęliśmy patronatem!

Zdjęcie: Aldona Piekarska

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie