Czego szukasz

Tech Leaders Polska – program mentorski branży IT!

Stawiasz swoje pierwsze kroki w branży IT? A może już w niej pracujesz? Bez względu na to na jakim etapie jesteś, program mentorski Stowarzyszenia Women in Technology pomoże Ci się rozwinąć. Jest naprawdę wiele powodów żeby złożyć swoją aplikację. Sprawdź jakich!

kobieta wręczająca dyplom drugiej kobiecie

Kolejna edycja Tech Leaders Polska

Wkrótce rozpoczyna się kolejna, 5 już edycja mentorskiego programu Tech Leaders Polska. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Women in Technology Poland – kobieca społeczność skupiona wokół nowych technologii i IT. Ich misją jest zwiększanie zawodowych kompetencji kobiet oraz wzmacnianie ich pozycji na rynku pracy.

Program rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 31 maja 2020r. Aplikacje można składać już od 1 stycznia.

Co czeka na uczestników projektu Tech Leaders?

4 miesięczny program staje się coraz bardziej popularny. Jego skuteczność może potwierdzić 250 uczestników z całego świata. Fakt, że to już piąta edycja, też jest niebagatelny.

W programie biorą udział 3 grupy :

 • Uczestnicy, którzy czerpią wiedzę i wsparcie. Dotychczasowe edycje pokazują też wielką wartość modelu pracy one-to-one, który pozwala dopasować się do indywidualnych możliwości uczestnika.
 • Mentorzy oferujący swoją wiedzę i doświadczenie. Program cieszy się również wśród nich dużą popularnością. Mentorzy to specjaliści różnych dziedzin branży IT i nowych technologii.
 • Firmy partnerujące, a właściwie właściciele i managerowie firm, dający swoim pracownikom możliwość rozwoju i wystąpienia w roli mentorów.

Wszyscy będą mogli sprawdzić, jak wielka jest siła współpracy i wsparcia, z którego słynie środowisko IT. Program stwarza wyjątkowo sprzyjające warunki do nauki i dzielenia się wiedzą.

Do programu mogą również dołączyć osoby, które chcą rozwijać biznes oraz firmy działające w nowych technologiach.

Zasady programu Tech Leaders

Każdy z uczestników współpracuje z jednym mentorem. Uczestnicy wybierają mentorów na podstawie ich biogramów oraz obszarów, w których są specjalistami.

Mentorzy spośród nadesłanych aplikacji wybierają osoby, z którymi chcą współpracować. Zasady pracy, godziny spotkań są ustalane indywidualnie przez każdą współpracującą parę: uczestnik – mentor.

Piąta edycja niesie ze sobą także nowe możliwości, takie jak:

 • udział w warsztatach pogłębiających wiedzę i umiejętności z obszaru wystąpień publicznych i personal brandingu oraz innych dziedzin,
 • możliwość pracy z mentorami ze Stanów Zjednoczonych.

To wyjątkowa szansa!

Program Tech Leaders Polska jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, przygotuj swoje zgłoszenie jak najlepiej i weź udział w procesie rekrutacyjnym, który rozpocznie się już 1 stycznia!

Wejdź na stronę techleaders.eu i wypełnij formularz rekrutacyjny.

Jak o programie opowiada Magda Kocot ze Stowarzyszenia Women in Technology Poland, koordynatorka bieżącej edycji Tech Leaders Polska:

“Na różnych etapach życia potrzebujemy rozwijać inne kompetencje, aby osiągnąć zamierzone cele lub realizować marzenia. Poprzez program Tech Leaders dajemy uczestnikowi możliwość pracy z mentorem, który w danym momencie najbardziej wesprze jego zawodowy rozwój. Oferujemy możliwość pracy z ekspertami między innymi z zakresu programowania, user experience, sztucznej inteligencji, rozwijania biznesu, zarządzania projektami, kompetencji miękkich, marketingu i sprzedaży”

Partnerzy programu:

 • Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie,
 • Women Techmakers,
 • Google Developers,
 • Sabre,
 • GlobalLogic,
 • Lonsley,
 • Accenture,​
 • Dreamlab,
 • Azimo,
 • SpeedUp
 • ​Partnerzy Honorowi – Krajowa Izba Gospodarcza, Gmina Miasto Kraków i Województwo Małopolskie.

Zdjęcia: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, oraz Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu , która po dziesięciu latach postanowiła powrócić do zajmowania się grafiką komputerową. Prywatnie "zwierzolub", opiekunka 3 kotów, miłośniczka kuchni roślinnej, spędzająca wolny czas na rowerowych wycieczkach.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie