Czego szukasz

Targi Trends 4 Kids – targi dla rodziców

Jesteś miłośniczką dziecięcych akcesoriów? A może spodziewasz się dziecka i właśnie kompletujesz wyprawkę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wszystko co potrzebne znajdziesz na Targach Trends 4 Kids. To miejsce, w którym odnajdziesz wyjątkowe ubrania i akcesoria od polskich twórców, a podczas prelekcji dowiesz się wielu ciekawych i wartościowych informacji w strefie świadomego macierzyństwa.

Targi Trends 4 Kids - kiedy?

Targi Trends 4 Kids – dla kogo?

Targi Trends 4 Kids dedykowane są zarówno rodzicom oczekującym maleństwa, jak i rodzicom z dziećmi w wieku 0-9 lat. Miejsce to wyróżniają wyselekcjonowane produkty, które odznaczają się wysoką jakością, nowoczesnym designem i ręcznym wykonaniem od producentów handmade.

Co znajdziemy w trakcie wydarzenia?

Z całą pewnością rzeczy, które zagoszczą na targach Trends 4 Kids różnią się od tych, które możemy znaleźć w siecówkach. Poza odzieżą dziecięcą znajdziemy również buciki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki, a także produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Dodatkowo wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują atrakcyjne rabaty i niespodzianki.

Jeśli zastanawiasz się, czy zabierać ze sobą swoje pociechy, podpowiadamy, że WARTO. Podczas wydarzenia dzieci mogą bezpłatnie skorzystać z zajęć i warsztatów. Animatorzy zadbają o to by maluchy ciekawie i kreatywnie spędziły czas.

Targi Trends 4 Kids - dla kogo?

Targi Trends 4 Kids edukują

Twórcy targów dodatkowo zaplanowali program edukacyjny, który może służyć jako pomoc w przygotowaniach przyszłych rodziców i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Program warsztatów i prelekcji ze specjalistami jest bardzo różnorodny. Udział w nich jest bezpłatny. Jeśli w głowie pojawiają się wątpliwości i pytania, warto w trakcie targów skorzystać z konsultacji i porad związanych ze zdrowiem i rozwojem dziecka.

Miejsce wydarzenia

Targi odbywają się w październiku i listopadzie w dwóch miastach w Polsce:

  • Warszawa – 16 października 2021 roku, Elektrownia Powiśle
  • Kraków21 listopada 2021 roku, TAURON Arena Kraków

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie trends4kids.pl oraz Trends 4 Kids Kraków | Facebook

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Świeżo upieczona żona, absolwentka szkoły artystycznej, posiadająca wrażliwe i wnikliwe spojrzenie, dbająca o detale, ceniąca kreatywne podejście. W wolnych chwilach poświęca się fotografii, celebruje picie kawy, zachwyca się pięknem otaczającego świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie