Czego szukasz

Targi dziecięce Trends 4 Kids – to już 8 edycja!

Targi dziecięce Trends 4 Kids to wspaniały pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Na dzieci i ich rodziców czeka wiele atrakcji, których nie możecie przegapić! Stoiska, wykłady, strefa zabawy – to tylko niektóre z nich. Mamo Pracuj objęło wydarzenia patronatem!

dziecko trzymajace przy twarzy zabawkę drewniany aparat fotograficzny

Jesienne targi

Już w najbliższych tygodniach w trzech miastach Polski odbędą się targi dziecięce Trends 4 Kids.

Targi skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 9 lat, przyszłych rodziców oraz wszystkich którzy interesują się zdrowiem, pielęgnacją oraz cenią wysoką jakość i nowoczesny dizajn.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W strefie zakupów czekać będą stoiska polskich twórców i designerów gdzie znaleźć będzie można produkty najwyższej jakości, zaprojektowane specjalnie dla dzieci.

mama z corka przy stoisku z lalkami

Dla rodziców – także tych przyszłych – przygotowano serię wykładów. Będą się one odbywać przez cały dzień. Podczas prelekcji będzie można posłuchać specjalistów zajmujących się zdrowiem i wychowaniem. Będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji.

Na dzieci czekać będzie strefa zabawy. Tam nuda nie będzie miała wstępu. Kreatywne zajęcia, niebanalne warsztaty – każde dziecko znajdzie tam coś interesującego. A może odkryje nowe hobby czy zainteresowania? Kto oprze się wirtualnej podwodnej przygodzie czy laboratorium szalonego naukowca? A może Wasze pociechy wybiorą zajęcia sensoplastyczne lub kreowanie przy wielkoformatowych panelach dizajnu?

Na najmłodszych czekać będą także zajęcia i warsztaty w duchu Eko. Dzieci będą mogły przygotować własne wielorazowe woreczki na żywność czy nauczyć się recyklingowego pakowania prezentów z produktów, które można znaleźć w domu. Edukacja w tym zakresie jest bardzo ważna – to od niej zależy w jakim świecie będą żyły nasze dzieci gdy dorosną.

Rodzice też mogą włączyć się w akcje zero waste. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje, jak można się zaangażować w tworzenie lepszego świata dla naszych dzieci.

Nie przegap

Pierwsze targi odbędą się 10 listopada w Gliwicach, kolejne 24 listopada w Warszawie oraz 1 grudnia w Krakowie.

To świetny sposób spędzania wspólnego czasu. Nie może Was tam zabraknąć!

Grafika promująca targi Trends 4 Kids w Gliwicach

Zdjęcia: organizatora targów

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie