Czego szukasz

Targi Trends 4 Kids – 9 edycja! Sprawdź czy są w Twoim mieście!

Targi dziecięce Trends 4 Kids to świetna inicjatywa dla całej rodziny. Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji i wrażeń. Stoiska, warsztaty, miejsce zabaw dla dzieci, a nawet eko strefa. A to nie wszystko. Sprawdź miasta, w których odbędą się targi i bądź koniecznie. Mamo Pracuj objęło wydarzenie patronatem!

dwie rozbawione dziewczynki

Targi dziecięce Trends 4 Kids

Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców. Targi dziecięce Trends 4 Kids cieszą się coraz większą popularnością.

Zobacz co na Ciebie czeka

Nasi Goście będą poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

  • Strefa zakupów – w tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty. Realizując zakupy na stoiskach w kwocie łącznej 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).
  • Strefa świadomego rodzica – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.
  • Strefa zabawy – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście będą okrywać tajniki matematyki łamiąc szyfry i znajdując rozwiązania sprytnych łamigłówek. Nieograniczone pokłady wyobraźni uchwycą w przestrzennych rysunkach 3D. Rozwiną swoje zdolności manualne i logiczne myślenie przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka. Nie zabraknie także magicznych baniek mydlanych, tradycyjnego malowania buziek i modelowania balonów.
  • Strefa eko-wyboru– jest dla nas szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Podczas zajęć recyklingowych będziemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Rodziców i wystawców także będziemy zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly. Warto sprawdzić na naszej stronie w jaki sposób można pomóc włączając się akcje i aktywności, jakie przygotowaliśmy na dzień naszego wydarzenia.

Targi dziecięce aż w 4 miastach

Targi Trends 4 Kids po raz trzeci w Warszawie! Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera

  • 15 marca 2020 – od godz. 10:00-17:00

Trends 4 Kids po raz czwarty w Gliwicach!! Arena Gliwice

  • 22 marca 2020 – od 10:00-17:00

Trends 4 Kids po raz piąty w Krakowie!! TAURON Arena Kraków

  • 19 kwietnia 2020 – od 10:00-17:00

Trends 4 Kids po raz pierwszy w Lublinie!! Targi Lublin S.A.

  • 10 maja 2020 – od 10:00-17:00

Zapowiada się świetny czas i dobra zabawa!

Zdjęcie: Pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie