Czego szukasz

Talenti.pl wyróżnione w konkursie Orzeł Innowacji 2021!

Chwalimy się, bo zależy nam bardzo, aby z tego projektu skorzystało jak najwięcej kobiet. Talenti.pl – nasza nowa platforma wspierająca w zatrudnianiu kobiet – zostało wyróżnione w konkursie Orzeł Innowacji, w kategorii Rozwiązanie dla dobra wspólnego. Przeczytaj, za co to wyróżnienie!

Talenti.pl wyróżnione w konkursie Orzeł Innowacji 2021

Talenti.pl wyróżnione w konkursie Orzeł Innowacji 2021!

W tegorocznej, siódmej już i podobno rekordowej pod względem ilości zgłoszeń edycji konkursu Orzeł Innowacji, Talenti.pl, nasza nowa platforma wspierająca kobiety w procesie rekrutacji, otrzymała wyróżnienie w kategorii Rozwiązanie dla dobra wspólnego.

Za co Talenti.pl dostało wyróżnienie?

Dostałyśmy to wyróżnienie za unikalność rozwiązania, wpływ społeczny i koncentrację działań na grupie kobiet. Za wykorzystanie algorytmów maszynowych oraz stworzoną przez platformę ścieżkę kariery, która pozwala zapewnić obu stronom wysoki wskaźnik dopasowania kandydatki, zarówno do oferty pracy, jak i kultury organizacyjnej firmy. Doceniono również działanie platformy Talenti.pl na większą skalę, niż tradycyjne agencje rekrutacyjne, a co za tym idzie, większą skuteczność wśród kandydatek, które same mogą odpowiadać na oferty pracy.

Chcesz wiedzieć więcej o Talenti.pl? Przeczytaj!

Konkurs Orły Innowacji 2021

Organizatorem konkursu jest dziennik Rzeczpospolita, a partnerem w organizacji jest Edisonda. Co roku zgłoszenia są analizowane pod kątem potencjału biznesowego oraz innowacyjności.

Kapituła poddała ocenie prawie 140 zgłoszeń, oceniając tegoroczne zgłoszenia, na jak dotąd, najciekawsze merytorycznie i mocno spersonalizowane. Biorąc pod uwagę wielkość firmy, nowatorskość pomysłu, technologie i potencjał innowacji dla dobra wspólnego, rozdano nagrody w jedenastu kategoriach. Znaczący w ocenie był również zagraniczny potencjał rozwiązań.

„To co przykuło moją uwagę to kwestia zanurzenia w biznesie, czyli w prawdziwych potrzebach i wyzwaniach różnych branż. Były to często branże niszowe takie, jak np. transport kolejowy, czy hotele na wodzie, ale też rolnictwo, pszczelarstwo, farmy wertykalne czy mleczarstwo. Zespoły w bardzo skuteczny sposób łączą kompetencje dziedzinowe z umiejętnościami biznesowymi, projektowymi, czy marketingowymi, które są konieczne dla odniesienia sukcesu rynkowego” komentuje Hubert Turaj, Managing Partner, Head of Growth w EDISONDZIE.

Dołącz również do grupy Kobiety szukają pracy na FB!

Możesz podzielić się swoją historią zawodową i zainspirować wiele innych kobiet oraz wspólnie z nami tworzyć tę przestrzeń.

Grafika: Mamo Pracuj, Talenti.pl

Źródło: edisonda.pl, orzelinnowacji.rp.pl

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie