Czego szukasz

Szybki sposób na regenerację włosów, skóry i paznokci? Nic prostszego!

Niestety należę do pewnie licznego grona osób, na co dzień realizujących plan minimum, czyli „wystarczy, że umyję i rozczeszę”. I w końcu moje włosy zaczęły upominać się o troskę i uwagę. Zresztą, nic dziwnego. Zatem w końcu czas o nie zadbać. Tylko jak?

włosy

Jak prostym sposobem poprawić kondycję włosów?

Po ciąży wypadające i łamliwe włosy stały się moją zmorą. Czasem miałam wrażenie, że próbowałam dosłownie wszystkiego… i nic! Choć często to pewnie też mój brak systematyczności w stosowaniu różnego rodzaju wcierek, odżywek, masek, czy specjalnych szczotek do włosów był tego przyczyną. Jakoś brakowało mi cierpliwości. Czy naprawdę nie ma innej, no wiecie, „szybszej i prostszej” metody na poprawienie kondycji włosów?

Czy dbanie o kondycję włosów, skóry i paznokci naprawdę musi być tak żmudnym procesem? Nie!

Zaczęłam przekopywać Internet, fora, różne dedykowane grupy facebookowe i trafiłam! Ktoś polecił Biotynox Forte. Podeszłam do tej rekomendacji z pewnym brakiem przekonania. Prawdę mówiąc, skusiła mnie tylko atrakcyjna cena, dobry skład, no i forma – w końcu dużo łatwiej jest regularnie brać tabletki, niż systematycznie stosować wcierki i olejować włosy, nie oszukujmy się. I zaryzykowałam.

Tabletki odłożyłam na miejsce, na które patrzę codziennie, żeby o nich nie zapominać. I podziałało! Ja regularnie zaczęłam stosować Biotynox Forte, a po kilku tygodniach moje włosy przestały wypadać w tak zastraszającym tempie, jak wcześniej, stały się mocniejsze, mniej łamliwe i nabrały blasku. A do tego, zauważyłam masę tzw. babyhair. Co więcej, widzę wyraźną poprawę kondycji mojej skóry i paznokci. Nie dość, że rzeczywiście podziałało, to jeszcze tak szybko!

Żałuję jedynie, że nie wiedziałam o leku wcześniej. Zaoszczędziłoby mi to masę frustracji. To właśnie coś, czego tak usilnie szukałam!

Artykuł powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie