Czego szukasz

Szukasz kierunków dalszego rozwoju? Weź udział w spotkaniu ? DESTINATION IT

Jakie są możliwe ścieżki rozwoju w branży IT? Co to znaczy pracować w IT? Jak odnaleźć swoją własną drogę w nowych technologiach i jak nie zawrócić z obranej ścieżki? O tym właśnie porozmawiamy w trakcie spotkania inaugurującego program DESTINATION IT! To program przygotowany przez ekspertów Roche Informatics oraz #MamoPracujwIT! Weź udział w spotkaniu już 13 października w Warszawie i dowiedz się więcej!

spotkanie destination it Roche

Szukasz kierunków dalszego rozwoju? Weź udział w spotkaniu: DESTINATION IT

Już 13 października spotkamy się w Warszawie, aby przedstawić Wam najnowszy program mentoringowy „DESTINATION IT”.
Program składa się z dwóch elementów:

 • mentoringu oraz
 • części edukacyjnej prowadzonej przez najlepszych ekspertów Zespołu Roche Informatics. Będą one dotyczyły 3 obszarów/ścieżek do wyboru: Testing Automation, Business Analysis i Data Engineering.

Ponadto będą rozmowy o tym, czym właściwie jest IT, jak podejść do zmiany ścieżki kariery oraz, jak być skutecznym w rekrutacjach w obszarach IT!

Tak, zapisuję się!

Dlaczego warto wziąć udział?

“Chcemy pomóc zarówno osobom, które jeszcze nie podjęły decyzji o przejściu do obszaru IT, ale mają przeczucie, że to mógłby być dla nich strzał w dziesiątkę, jak i wzmocnić wysiłki tych osób, które już rozwijają się w obszarze IT, uczą się samodzielnie lub korzystają z kursów poprzez udział w programie mentoringowym. Wiemy, że nowe technologie dają ogromne szanse rozwoju, ale to może być długa i wymagająca droga. Dobrze jest mieć towarzystwo!” – mówi Marta Buchlovská, Roche Informatics, jedna z pomysłodawczyń programu.

„Program DESTINATION IT przygotowany we współpracy z firmą Roche Informatics jest odpowiedzią na ogromną potrzebę wzmocnienia i wsparcia tych z osób, które obrały już swoją ścieżkę rozwoju. Tylko w programie #MamoPracujwIT mamy ponad 10 tysięcy uczestniczek, które widzą dla siebie miejsce w nowych technologiach. To dużo, ale wiele z kobiet mówi o samotności na tej ścieżce. Tylko wcale nie musisz podążać wybraną drogą sama, a DESTINATION IT może być Twoją trampoliną!” – dodaje Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z Fundacji Mamo Pracuj

grafika zapraszająca na spotkanie Destination IT

Kick off programu DESTINATION IT – Informacje praktyczne

 • Kiedy? Już 13 października br. w Warszawie
 • Gdzie? Stadion Narodowy, (sala kinowa), Warszawa
 • O której godzinie? 17:00 do 22:00

Tak, zapisuję się!

Jaki jest plan spotkania?

 • Otwarcie spotkania i wprowadzenie do Programu
 • Wystąpienie gościa specjalnego
 • “Po co jest to całe IT?” – wystąpienie
 • „Kto może zmienić życie pacjenta? Zrozum lepiej świat IT i kluczowe dla niego role na przykładzie z naszej organizacji” – wystąpienie
 • „Da się to tak naprawdę zrobić?” – panel dyskusyjny z udziałem osób, które ścieżkę przebranżowienia się mają już za sobą
 • „Jak działa rekrutacja w IT? Na co zwrócić uwagę?” – wystąpienie
 • Porozmawiajmy: Table talks – masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do naszych stolików tematycznych

W trakcie wydarzenia spotkasz także osoby z innych zespołów Roche Informatics gotowych odpowiadać na Twoje pytania. Masz szansę poznać nie tylko program, ale także dowiedzieć się, jak pracuje się w Roche Informatics.

Czekają na Ciebie osoby gotowe rozmawiać o benefitach w firmie, pracy na stanowiskach Data Engineering, Testing automation, Business Analysis i o samym programie Destination IT.

Ważna informacja: jedno z wystąpień prowadzone będzie w języku angielskim a w pozostałej części rozmawiamy po polsku.

Tak, zapisuję się!

Do zobaczenia!

Welcome to Roche Informatics

Throughout our 125-year history, Roche has grown into one of the world’s largest biotech companies and a global supplier of transformative innovative solutions across major disease areas.

In Roche Informatics we focus on delivering technology that evolves the practice of medicine and helps patients live longer, better lives.

logo Roche
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka mamopracuj.pl, od dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności łączenia życia rodzinnego i zawodowego i nawet jej to wychodzi! Lubi wyzwania i cieszy ją kiedy pracodawcy znajdują świetnych pracowników. Mama wesołej trójki, żona i miłośniczka kotów. 
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie