Czego szukasz

Szukanie pracy bez frustracji z isivi.pl

Praca jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas. I nie chodzi tu tylko o pieniądze, które zarabiamy, wykonując powierzone obowiązki. Praca to także szansa na realizację swoich zainteresowań, podnoszenie kwalifikacji i sposób na życie – pod warunkiem, że znajdziemy etat, który spełni nasze oczekiwanie. Wyszukanie pracy marzeń jednak nie jest dzisiaj zadaniem prostym. 

Choć oferty pracy są bardzo liczne, to aplikując na wymarzone stanowiska, często natrafiamy na mur nie do przebicia. Nasze CV ginie pomiędzy dziesiątkami innych, a potencjalny pracodawca nawet nie odpowiada na zgłoszenie. Czy oznacza to jednak, że nie ma wyjścia z tego błędnego koła? Absolutnie nie. By zwiększyć swój potencjał na rynku pracy i znaleźć oferty pracy, czy też płatne staże, które dadzą szansę na rozwój zawodowy, można na przykład skorzystać z nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Więcej niż portal pracy

Większość portali, na których można znaleźć ogłoszenia w sprawie pracy w HR, czy też pracy w branży IT, oferuje bardzo podobne możliwości. Osoba poszukująca zatrudnienia ma możliwość przeglądania ogłoszeń, zapisania się na newsletter z propozycjami etatów orientacyjnie dopasowanych do jej potrzeb, czy też potencjału zawodowego – choćby poszukując zatrudnienia, posługując się słowami kluczami takimi, jak „praca księgowość Warszawa„, gdy myśli o etacie w księgowości w stolicy. Może również wysłać aplikację do pracodawcy. Na tym jednak jej możliwości się kończą. Tak jednak nie dzieje się w przypadku isivi.pl. Portal ten stworzony został przez grupę studentów, którzy doskonale znają realia poszukiwania zatrudnienia i oferuje o wiele więcej opcji. A dzięki nim, szukanie etatu idealnego staje się prostsze i przyjemniejsze.

Oferty naprawdę dopasowane do Twoich potrzeb

Pracy poszukujemy zazwyczaj, opierając się na posiadanym wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym. To na nas jednak spoczywa ciężar wyboru ofert, które wydają nam się najlepsze. Często jednak nasze założenia nie pokrywają się z realnymi oczekiwaniami pracodawcy. By uniknąć tego problemu isivi.pl, na podstawie zaawansowanego technologicznie algorytmu, prezentuje zarejestrowanym użytkownikom ogłoszenia o pracy, a także te prezentujące płatne staże w Warszawie i nie tylko, które dają im wysoką szansę zatrudnienia. Wystarczy dokonać rejestracji na portalu, wprowadzając dane dotyczące swoich kwalifikacji, by przy każdym ogłoszeniu zobaczyć współczynnik dopasowania, wskazujący prawdopodobieństwo zainteresowania pracodawcy naszą kandydaturą.

Feedback – i wszystko jasne

Dużym problemem dla osób poszukujących pracy jest brak odpowiedzi na wysłane aplikacje. Na wysłane 100 CV zazwyczaj otrzymujemy co najwyżej kilkanaście informacji zwrotnych. A to budzi frustrację – nie wiemy bowiem, czy pracodawca w ogóle otworzył nasze dokumenty, a także co spowodowało, że nie zostaliśmy zaproszeni na rekrutację. isivi.pl sprawia, że ten problem znika. Gdy aplikujemy na ogłoszenie – niezależnie od tego, czy jego tematem jest praca dot. audytu w Warszawie, czy też praca w finansach za pomocą serwisu, w krótkim czasie otrzymujemy kompleksowy feedback. Po pierwsze – portal wysyła użytkownikowi informacje zwrotne tuż po zakończeniu danej rekrutacji – niezależnie od jej wyniku. Po drugie zaś, kandydat otrzymuje listę wskazówek i sugestii dotyczących podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych wygenerowaną na podstawie wymagań określonych przez pracodawcę. Wie zatem, co musi zrobić, by przy kolejnej rekrutacji mu się powiodło.

Prosto i przejrzyście

Korzystanie z portalu isivi.pl pozwala zaoszczędzić czas i nerwy na poszukiwaniu idealnych ofert pracy. Poza feedbackiem otrzymywanym po każdej rekrutacji i współczynnikiem dopasowania wyświetlającym się przy ofertach, daje również możliwość szybkiego wygenerowania profesjonalnego CV i wysłania aplikacji za pomocą kilku kliknięć. Co więcej, jasny i przejrzysty regulamin współpracy sprawia, że masz pewność, że korzystanie z isivi.pl jest w pełni bezpieczne. Ten portal sprawia, że rozwój kariery zawodowej nabiera tempa. Dlatego też warto z niego skorzystać, by zapomnieć o frustracjach związanych z poszukiwaniem pracy.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie