Czego szukasz

Szkolenie dla managerów i przedsiębiorców na Bitspiration!

W maju odbędzie się kolejna edycja konferencji edukacyjnej dla przedsiębiorców – Bitspiration! W stolicy będziesz mogła zdobywać wiedzę z marketingu, sprzedaży, HR dla IT oraz zarządzania od najlepszych specjalistów w tych dziedzinach, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem, m.in. Edyty Kotowicz (Facebook), Jakuba Rogalskiego (Brand24) oraz Macieja Aniserowicza (devstyle.pl).

 • Agnieszka Kumorek - 02/05/2018
grafika wydarzenia - szkolenie dla managerów Bitspiration

Szkolenie dla managerów i przedsiębiorców, czyli Bitspiration w Warszawie

10 maja w Centrum Szkoleniowym Adgar w Warszawie odbędzie się siódma edycja konferencji Bitspiration.

Podczas wydarzenia będziesz mogła poznać odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jak budować strategię marketingową? Od czego zacząć i co brać pod uwagę? Czym dzisiaj jest w ogóle marketing? Za co odpowiada osoba na modnym ostatnio stanowisku growth hackera?

A odpowiadać będą najlepsi specjaliści w branży 🙂

Cele spotkania – spora dawka praktycznej wiedzy dla Ciebie

Celem wydarzenia jest dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu strategicznych obszarów budowania firmy:

 • budowania i wdrażania skutecznej strategii marketingowej,
 • konstruowania lejka sprzedaży i poprawnego definiowania grupy odbiorców,
 • oszczędności czasu dzięki skupianiu się na odpowiednich klientach,
 • zasad skutecznej rekrutacji i motywacji zespołu IT,
 • budowania pozycji lidera w swoim zespole.

Osoby z doświadczeniem w tych obszarach będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, abyś mogła opuścić Bitspiration z nowymi pomysłami na rozwój swojego biznesu.

bitspiration, szkolenie dla managerów

Prelegenci z najwyższej półki

Podczas konferencji wystąpi między innymi Edyta Kotowicz (Facebook), posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii kreatywnych i strategii komunikacji, które zdobywała pracując dla licznych globalnych i krajowych marek oraz startupów. Opowie o:

 • tworzeniu briefa idealnego
 • customer first – jak tworzyć treści, które zrozumie i pokocha Twój klient?
 • mobile first – współczesny konsument odbiera Twoje komunikaty na urządzeniach mobilnych, jak skutecznie je dostarczać?
 • CTA, forward messaging, branding upfront i kilka innych złotych zasad.

Posłuchać będzie można także Kubę Rogalskiego (Brand24), który skupi się na dobrych praktykach w budowaniu społeczności, dzięki którym zwiększysz liczbę użytkowników, a także sprzedaż. Poznasz sekrety media monitoringu oraz dowiesz się jakie korzyści płyną z używania tego typu narzędzi.

Wystąpi również Maciej Aniserowicz (devstyle.pl), programista-pasjonat, z którym wywiad możesz przeczytać na naszym portalu – Dlaczego nie powinnaś zostać programistką?

Co jeszcze warto wiedzieć?

Pełną listę prelegentów oraz agendę znajdziesz już wkrótce na stronie Bitspiration

Zbierz ekipę z pracy i znajomych, i skorzystaj z opcji biletu firmowego (3za2).

To będzie dzień praktycznych wykładów z zakresu HR, zarządzania, sprzedaży i marketingu, a zdobyte kwalifikacje organizatorzy potwierdzają certyfikatem!

Skorzystaj ze zniżki

Dla naszych czytelniczek przewidziana jest 10% zniżka na kod: mamopracuj.

Rezerwuj więc termin i dołącz na Bitspiration w gronie najlepszych marketingowców, sprzedawców, rekruterów, managerów i właścicieli firm!

logo proidea

Zdjęcia: własność Bitspiration

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Agnieszka Kumorek
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbatki w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.
Podyskutuj

Zatrudnij matkę! Jak 10 lat bycia w domu z dziećmi pomogło mi w karierze?

Czy w wieku 44 lat, po 10 latach spędzonych na wychowywaniu trójki dzieci, można z sukcesem wrócić do pracy? Dlaczego czas spędzony z dziećmi to nie tylko świetna inwestycja w rodzinę, ale także fantastyczny czas dla Twojej przyszłej kariery? Zobacz wystąpienie Marthy Ivester na TEDx Nahsville.
 • Joanna Gotfryd - 08/08/2018
Martha Ivester podczas TEDx Nashville

Powrót do pracy po długiej przerwie

Czy po 10 latach bycia w domu z dziećmi można pójść do pracy i odnaleźć się w środowisku ambitnych 20-kilkulatków, będąc jedyną (!) matką w zespole?

Martha Ivester, City Manager w Google Fiber Nashville pokazuje, że jest to możliwe, a czas spędzony z dziećmi to nie tylko inwestycja w rodzinę, ale także świetna inwestycja w Twoją pracę zawodową.

Czas z dziećmi to również inwestycja w karierę

Jaką wartość dla Twojej kariery może mieć „siedzenie w domu”?

Jakie cechy mają odnoszący sukcesy menadżerowie i jakie są cechy efektywnych zespołów?

I jak Twój czas z dziećmi może być fundamentem udanej kariery w późniejszych latach?

Posłuchaj wystąpienia Marthy Ivester, menadżera w Google Fiber i matki 3 dzieci i nie bój się wrócić do pracy po długiej przerwie.

Zdjęcie tytułowe: Screen z Youtube.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Joanna Gotfryd
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Jak można zarabiać przy okazji?

Zarabianie przy okazji – czyż to nie brzmi świetnie? Kto z nas nie chciałby zarabiać bez większego wysiłku, ale za to efektywnie i dużo? No właśnie! Choć mogłoby się wydawać, że osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest praktyczne niemożliwe, tak naprawdę da się to zrobić – przy pewnym nakładzie czasu, przy minimalnym zaangażowaniu, przy sprzyjających cechach osobowości i przede wszystkim… przy dobrych chęciach, bo chcieć to móc!
 • Alicja Zielińska - 02/08/2018
młoda kobieta pracuje przy laptopie

Zarabianie przy okazji

Zarobić od niechcenia, mimowolnie, bez wyraźnego wysiłku. Tak zarabia się na dochodach pasywnych, na funduszach inwestycyjnych i prywatnych firmach, które zaczynają generować niezłe zyski.

Co zrobić w sytuacji, kiedy nie masz ani oszczędności na inwestycje, ani pomysłu na działalność gospodarczą, która trafi w gusta klientów i szybko odniesie sukces? Jednym z najprostszych rozwiązań, które dość szybko pozwoli Ci cieszyć się pierwszymi efektami, jest podjęcie pracy w charakterze konsultanta marki kosmetycznej AVON.

Dlaczego to taka dobra opcja?

Przede wszystkim dlatego, że nawiązując współpracę jako konsultantka z AVON, nic nie podpisujesz, nie masz żadnych zobowiązań, nie musisz wyrabiać norm. Nikt Cię nie sprawdza, nic Cię nie ogranicza – z taką świadomością pracuje się dużo lepiej!

Ponadto, konsultant AVON nie ma praktycznie żadnych obowiązków – zajmuje się sprzedażą kosmetyków i markowych produktów, które sprzedaje w cenach katalogowych, a sam zarabia na prowizji.

Jego zarobki rosną wraz z wielkością zamówienia składanego w bazie – im więcej zamówi, tym większy rabat dostanie. W ten sposób szybko można wyrobić sobie „markę” i zacząć zarabiać przy okazji – bo w pewnym momencie zamówienia zaczną spływać same!

Więcej informacji przeczytasz na stronie https://avon.avkonto.pl/ – i dowiesz się jak zarejestrować konto w AVON.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Alicja Zielińska
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail