Czego szukasz

Szczęśliwa trzynastka, czyli Polka potrafi

Co to jest cel? Gdzie go szukać? I jak go zrealizować?…To jest do zrobienia, przecież Polka potrafi… Inspirująca książka o tym, jak zostać bohaterką własnego życia. 13 historii dających kopa do działania i wskazówki, którędy do celu.

Powinnam napisać Szczęśliwa czternastka, bo młoda autorka książki Polka potrafi, Magda Bębenek jest kolejnym dowodem na przedsiębiorczość, pomysłowość i odwagę w dążeniu do celu. A czym jest ten cel? Za każdym razem czymś innym, ponieważ historie opisywanych bohaterek są niezwykle różne. Można powiedzieć, że dzieli je wszystko: marzenia, wiek, sytuacja życiowa. Ale łączy jedno: udało im się, zaczęły działać, nie poprzestały na marzeniach. Odniosły sukces. Ale nie ten w powszechnym znaczeniu. Dla każdej z nich, co innego tym sukcesem jest. To nie tylko kariera, wysokie zarobki, własna firma. Czasem to po prostu odnalezienie siebie. Znalezienie odpowiedzi na pytanie: kim jestem i co chcę robić? 

To nie jest książka o tym, jak zarobić pierwszy milion. Nie jest typowym amerykańskim poradnikiem, a jednak, a może właśnie dlatego, jest inspirująca. 13 wywiadów to prawdziwe rozmowy o życiu, tych wzniosłych i kryzysowych jego elementach. To zwyczajne życie naprawdę niezwyczajnych dziewczyn. A ich bohaterstwem i sukcesem nie są światła reflektorów i świat kreowany przez media, ale samodzielny wybór drogi życiowej, ukutej z pasji, pozwalającej żyć, w dodatku w Polsce. Nie musimy naśladować telewizyjnych gwiazdek, realizować ich marzeń. Naszym obowiązkiem jest poszukanie w sobie pasji, potrzeb, odwagi do działania. 

Może ta książka będzie inspiracją dla tych, które ciągle nie mają czasu na realizację swoich marzeń. A tak naprawdę się boją, nie wierzą w siebie, że są warte wszystkiego dobrego, co na nie w życiu czeka.

Sprawdź: http://www.ksiazkapolkapotrafi.pl/

Tytuł: Polka potrafi, zostań bohaterką własnego życia

Autor: Magda Bębenek

Wydawnictwo: Bee The Adventure

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Korektorka (www.dokorekty.pl), na co dzień z komputerem podczas pracy nad tekstami. Po pracy na dywanie z córkami wśród baletek, kredek i tysiąca rzeczy niezbędnych, w weekend krążąca po Warszawie i szukająca miejsc, gdzie można wejść z dziećmi bez poczucia winy. W wakacje z całą rodziną, przyjaciółmi i dobytkiem na rowerach zwiedzająca na razie Polskę i Europę, ma nadzieję na cały świat.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie