Czego szukasz

Świąteczny prezent do 100 zł – co wybrać?

Boże Narodzenie już za pasem, a Ty wciąż nie masz prezentu dla najbliższych? Najwyższy czas to zmienić i udać się na zakupy! Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów, dzięki którym za świąteczny prezent dla członka rodziny lub znajomego nie zapłacisz więcej niż 100 zł.

pięknie zapakowane prezenty

Nawilżacz powietrza

Nawilżacz powietrza to jeden z najlepszych prezentów świątecznych dla osoby, która dużo czasu spędza w domu i jest podatna na działanie wysokich temperatur.

Taki podarek docenią także wszyscy borykający się z dokuczliwymi alergiami. Jakie jest działanie tego urządzenia? Celem nawilżaczy jest poprawienie wilgotności powietrza w mieszkaniach i domach.

To niezwykle ważne w okresie grzewczym, gdy zbyt suche powietrze może powodować zespół suchego oka oraz problemy ze snem. Dobre nawilżacze posiadają także dodatkowo jonizator, który neutralizuje działanie jonów dodatnich wydzielanych przez sprzęt elektroniczny, np. telewizor lub radio, odpowiedzialnych na częstsze infekcje.

W sprzedaży dostępne są także nawilżacze wyposażone w specjalny dyfuzor, który można używać do aromaterapii.

Garnek Smart

Do 100 zł można też kupić funkcjonalne garnki, np. cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem w ostatnich miesiącach garnki SMART. Kto doceni taki prezent? Na pewno wielbiciele gotowania oraz osoby, które cenią szybkie przygotowywanie ulubionych potraw.

Co wyróżnia tego typu naczynia kuchenne? Przede wszystkim wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na różnego rodzaju zarysowania i obtłuczenia. Do tego, garnki SMART długo utrzymują temperaturę, więc nie ma konieczności wielokrotnego odgrzewania ulubionych smakołyków.

Dużą zaletą jest również pokrywa, która zawiera specjalne dziurki, dzięki czemu garnek może pełnić funkcję durszlaka i cedzaka. Garnki nadają się do gotowania na kuchenkach każdego typu.

Koc elektryczny

W roli świątecznego prezentu świetnie sprawdzi się też koc elektryczny. Zwłaszcza, że do końca zimy po Świętach zostaną jeszcze co najmniej dwa miesiące.

Co to za gadżet? Koc elektryczny fantastycznie nadaje się do ogrzania, zwłaszcza jeśli wyjątkowo źle znosi się niskie temperatury lub cierpi się na dolegliwości związane z reumatyzmem i przewlekłe bóle kręgosłupa.

Ciepło jest w stanie poradzić sobie z nerwobólami oraz obolałymi mięśniami. Alternatywą dla koców mogą być buty elektryczne, których można używać też m.in. w pracy oraz profesjonalne maty masujące, oprócz kilku trybów maskujących, posiadające także funkcje ogrzewające.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: partnera portalu.
<

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie