Czego szukasz

Świąteczne spotkanie z Dorotą Wellman w Sopocie

Kobieta niebanalna, łamiąca stereotypy, zawsze stara się widzieć pozytywną stronę życia. Nie boi się mówić tego co myśli. Taka jest właśnie Dorota Wellman. 12 grudnia w Sopocie niepowtarzalne spotkanie z Dorotą Wellman, weź w nim udział!

12 grudnia o godz. 11:00 w Hotelu Mera Spa Hotel w Sopocie będzie okazja poznać osobiście dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną Dorotę Wellman. Spotkanie organizuje Fundacja Ad fontes.

Podczas spotkania z Dorotą Wellman porozmawiamy o tym:

  • Jak zachować pewność siebie w świecie, który wymaga od nas perfekcji?
  • Dlaczego warto spojrzeć na siebie z przymrużeniem oka?
  • Czym jest kobiecość i jak ją w sobie pielęgnować?
  • Dlaczego warto znaleźć pasję w życiu?
  • Czy będąc w show biznesie można pozostać sobą?

Będzie także możliwość zadawania pytań oraz otrzymania autografu, a na koniec pamiątkowe zdjęcie Uczestniczek spotkania z Dorotą Wellman.

Więcej informacji na stronie organizatora spotkania – Fundacji Ad fontes oraz na FB: https://www.facebook.com/events/726654737467137/

Dorota Wellman – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, współprowadzi program „Dzień Dobry TVN”. Dorota Wellman wraz z Pauliną Młynarską porusza ważne i trudne tematy dotyczące kobiet w programie TVN Style „Miasto Kobiet”. Zagrała rolę Henryki Krzywonos w filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa”. Autorka książek „Ja nie mogę być modelką?”, „Jak zostać zwierzem telewizyjnym” oraz współautorka „Kalendarzyka niemałżeńskiego”.

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie