Czego szukasz

Świat Wall Street w Twoim zasięgu – wybierz się na Raut z Liderką Biznesu

Poczuj się jak w świecie Wall Street i wybierz się na Raut z Liderką Biznesu. Już 23 maja wydarzenie, na którym będziesz miała do dyspozycji miejsce i ludzi, dzięki którym uwolnisz swój biznesowy potencjał. Ten majowy raut upłynie Ci pod znakiem elegancji i luksusu. To Twój wieczór!

zdjęcie z poprzedniej 1 edycji wydarzenia; duża sala pełna ludzi słuchających prelegenta

Randka czy formalne spotkanie?

Pierwszym i podstawowym warunkiem organizatorek Rautu było: zero konkurencyjności, różnorodność i wyłączność branży w strefie VIP.

Drugim: kapitalna, męsko – damska biznesowa zabawa oraz styl glamour.

Organizatorki Rauta zapraszają  Cię do Świata Wall Street, do którego chcą wejść tłumy, ale udaje się to nielicznym.

Podczas jednego wieczoru otrzymasz specjalne zadania, dedykowane strefy i czerwony dywan, co pozwoli Ci komfortowo poczuć się w przestrzeni.

Tylko Ty decydujesz, do której z nich chcesz trafić!Tutaj pojmiesz czym jest „Chemia w biznesie”, a powitalny aperitif wprowadzi Cię w świat przedsiębiorczego tete’a’tete…

Cel

„Raut z Liderką” jest kontynuacją całodniowego, czerwcowego Sympozjum Liderka Biznesu, które wybrzmiało pod hasłem: Kobiety – Przywództwo – Biznes.

Celem wydarzenia jest aktywizacja i w efekcie integracja przedsiębiorców, którym bliska jest wzajemna idea biznesu opartego na relacjach i szeroko pojętym partnerstwie.

Będzie to druga, unikalna okazja do przeprowadzenia kilkudziesięciu rozmów biznesowych w niezwykle przyjaznej, ciepłej i energetyzującej atmosferze.

Dewizą przewodnią, wieczoru będą INWESTYCJE.Podczas tematycznego panelu podejmiemy próbę odpowiedzi na pytaniadotyczące m.in trzech głównych błędów inwestycyjnych popełnianych przez kobiety.

Nie musisz wybierać

Zero konkurencji, różnorodność i wyłączność branży w Strefie VIP!

Specjalnie dla Ciebie stworzyłyśmy niespotykany, dynamiczny koncept – jedyny w Polsce Biznes Mixer przy okrągłych stołach!

Elegancja, ekstrawagancja i luksus! – Tak w trzech słowach można opisać styl, pod znakiem którego upłynie ten majowy wieczór.

Szykuj więc kreację, wytypuj swoich faworytów i poczuj prawdziwą chemię!

Biznes Ci za to podziękuje!Już 23 maja!

Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Daj się porwać do świata „Wall Street”!

Dla kogo?

  • przedsiębiorcy prowadzący firmę
    (tradycyjny biznes)
  • inwestorzy, aniołowie biznesu
  • menadżerowie

Szykuj więc kreację, wytypuj swoich faworytów i poczuj prawdziwą chemię!

Biznes Ci za to podziękuje!

Kiedy?

23 maja, godz. 18.00
Warszawa
Centrum Giełdowe S.A.
ul. Książęca 4

Artykuł powstał w oparciu o materiały prasowe.

Zdjęcie: organizatorów wydarzenia.

 

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie