Czego szukasz

Stwórz swój pierwszy produkt cyfrowy! Konferencja „Pierwszy Produkt Online”

Jesteś mamą i jednocześnie chcesz się rozwijać zawodowo? Dzięki prowadzeniu biznesu online możesz rozplanować wszystko, by mieć czas realizować się jako mama, a jednocześnie spełniać się w swojej pracy. Weź udział w Konferencji „Pierwszy Produkt Online” organizowanej przez Olę Gościniak z bloga Jestem Interaktywna.

Konferencja „Pierwszy Produkt Online”

Zastanawiasz się, czy biznes online jest dla Ciebie?

Własna działalność online może znacząco ułatwić połączenie pracy z opieką nad dziećmi. Bo to nie chodzi tylko o krótszy czas pracy, ale i możliwość zmian godzin, bo przecież przy dzieciach ciężko trzymać się ustalonego planu. Wiesz o czym piszemy, prawda?

Własny biznes online daje cudowne możliwości dostosowania go do swoich potrzeb, ogrom satysfakcji oraz wolność organizowania swojego czasu.

Dlatego, jeśli:

  • marzysz o pracowaniu inaczej, na własnych warunkach, w godzinach, które najbardziej Ci odpowiadają,
  • chcesz stworzyć swój produkt online i wystartować z własną działalnością w sieci,
  • chcesz zarabiać więcej i zbudować swoją niezależność finansową,
  • jesteś naprawdę dobra w tym co robisz i chcesz w końcu uniezależnić to, ile zarabiasz od czasu swojej pracy…

To MAMY COŚ dla Ciebie!

Konferencja „Pierwszy Produkt Online”

Konferencję „Pierwszy Produkt Online” organizuje Ola Gościniak z Jestem Interaktywna – mama 3 letniej Agusi, która jest wcześniakiem i wymagała dużo bliskości od pierwszego dnia narodzin. Dzięki biznesowi online, Ola mogła połączyć pracę opartą na pasji z macierzyństwem i jeszcze świetnie na tym wychodzić finansowo.

Podczas konferencji usłyszysz ponad 35 świetnych twórców, przedsiębiorców, którzy podzielą się swoją wiedzą o produktach online. I to taką idealną na start i prostą do wdrożenia. Tak, byś mogła w zaciszu swojego domu zdobyć tylko tę niezbędną wiedzę i zacząć w końcu realizować swoje marzenie o biznesie online.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-29 września, a bilety w znacznie niższej cenie możesz kupić już teraz! Kliknij i sprawdź!

Co zyskasz?

  • Inspirację – posłuchaj, co mówią przedsiębiorczynie i przedsiębiorcy o swoich początkach w prowadzeniu biznesu i o tym, jak stworzyli swój pierwszy produkt online. Zainspiruj się!
  • Wiedzę – zyskaj mnóstwo wartościowej wiedzy podanej w przystępnej formie, prostej do wdrożenia, od specjalistów w branży produktów online. Dzięki temu od razu zaczniesz działać online!
  • Rozmowy – poznaj inne osoby, które mają podobne cele do Twojego. Wymiana wiedzy i doświadczenia doda Ci mnóstwo siły, motywacji i wsparcia potrzebnego do działania online!
  • Bonusy – zyskaj dodatkowe bonusy od wyselekcjonowanych partnerów konferencji, dzięki którym stworzysz pierwszy produkt online taniej i skuteczniej.

Mamy dla Ciebie zniżkę na bilet!

I jasne, możesz sobie teraz pomyśleć: „skoro konferencja dopiero 27. września, to jeszcze mam sporo czasu, by kupić bilet i dołączyć”, jednak jest małe „ale”.

Ilość bonusów do biletów jest ograniczona, a zainteresowanie nimi wcale nie maleje, tylko rośnie z dnia na dzień!

Furorę robi szczególnie nielimitowany dostęp do nagrań oraz teczka konferencyjna offline i dostępne w niej bonusy, takie jak gadżety, planer, zakreślacz czy ołówek.

Z naszym kodem „mamopracuj” otrzymasz 10% zniżki na bilety i produkty w sklepie Oli!

Ten wrzesień może być dla Ciebie naprawdę przełomowy! Wyobraź sobie, że Twoje marzenia i plany o własnym produkcie w końcu zostają zrealizowane i przynoszą pierwsze zyski. Zapraszamy!

Grafika: Jestem Interaktywna

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie