Czego szukasz

Start programu “Reskilling Ukrainian Women to Tech and IT Jobs”!

Kilka dni temu, 17 sierpnia, z inicjatywy Future Collars, wystartował kompleksowy program wsparcia zawodowego dla Ukrainek, które w wyniku wojny znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej. Celem programu jest zapewnienie ukraińskim kobietom godnego zatrudnienia, zwiększenie ich konkurencyjności na rynku pracy, a także zapewnienie branży technologicznej najbardziej poszukiwanych specjalistów z zakresu technologii i IT. Dowiedz się więcej!

it

Program przekwalifikowania ukraińskich kobiet do pracy w technologii i IT

Głównym celem programu jest zdobycie przez uczestniczki podstaw analityki biznesowej i modelowania danych, a tym samym, przygotowanie ich do podjęcia pracy na stanowisku Analityczki Danych/ Business Intelligence Developerki.

W ramach programu beneficjentki wezmą udział w bezpłatnym, 12-tygodniowym kursie online, Business Intelligence, w języku angielskim, otrzymają wsparcie mentoringowe oraz pomoc w znalezieniu pracy.

Zgłoś się!

Jeśli zależy Ci na przekwalifikowaniu oraz zdobyciu kompetencji cyfrowych, pożądanych na rynku pracy, zgłoś się do programu!
Aplikacje można składać do 7. września poprzez formularz online.

Kurs rozpocznie się 3. października 2022 roku.

Fundacja Mamo Pracuj jest partnerem programu. Realizujemy projekt #DamyRadę, wspierający Ukrainki w Polsce.

Program powstał z inicjatywy Future Collars oraz Accenture, a jego partnerami są również Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, SoDA i Eklektika.

Grafika: Future Collars

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Studentka socjologii. Zawodowo - wspiera działania Mamo Pracuj i Talenti oraz zdobywa wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Ostatnie miesiące spędziła nad oceanem, studiując w słonecznej Portugalii. Marzy o dalszych podróżach i odkrywaniu uroków świata.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie