Czego szukasz

Spotkanie BizneSploty w Krakowie – dla Biznes Mam

BizneSploty to cykliczne spotkania organizowane przez Fundację Biznes Mama. Najbliższe już 6 października w Krakowie. Tematem spotkania będą relacje z klientem, stanowiące klucz do sukcesu Twojej firmy. Rzecz oczywista, ale warto się nad tym pochylić w towarzystwie eksperta. Wstęp bezpłatny. Zapisy trwają. Zapraszamy!

Spotkanie na konferencji

Sukces naszej firmy zależy od wielu czynników. Nowy sezon BizneSplot – cyklu spotkań organizowanych przez Fundację Biznes Mama – rozpoczniemy pytaniem, na ile jest nim dobra znajomość naszych Klientów.

Zapraszamy 6 października w godz. 17:30-19:00 do Centrum Kultury Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2, Kraków).

Gościem spotkania będzie Paulina Nogieć – coach z wieloletnim doświadczeniem w marketingu, PR i organizacji eventów. Entuzjastka wewnętrznego entuzjazmu i budujących kooperatyw. Prywatnie amatorka ciszy i spokoju oraz pełna rodzicielskiej pokory mama Jadzi.

Wszystkie przedsiębiorcze kobiety zapraszamy na spotkanie, podczas którego wspólnie poszukamy odpowiedzi na tytułowe pytanie.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  • podpowiadamy, jak rozpoznawać i budować relację z Klientem i na ile jest ona istotna dla naszego biznesu
  • szukamy konstruktywnych rozwiązań dla Twojej firmy
  • „plotkujemy” o biznesie, czyli poznajemy się nawzajem i budujemy sieć kobiecych kontaktów

Zapisy poprzez Facebooka >> 

oraz pod adresem mailowym: [email protected]

Wstęp wolny. 

Ilość miejsc ograniczona.

BizneSploty

Zdjęcia: Pixabay, Fundacja Biznes Mama

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie