Czego szukasz

Spotkania i warsztaty dla przedsiębiorczych kobiet w Krakowie

Jeśli rozwijasz własną firmę i marzysz o tym, aby ktoś wspierał Cię i pomagał na różnych etapach działalności przyjdź na Dni Otwarte w Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp i dowiedz się jak możesz skorzystać. Już w najbliższy weekend 23 i 24 kwietnia w Krakowie! Zapisz się już dziś!

Kobieta pracuje przy laptopie

Przedsiębiorcza Mama

Kobiety już jakiś czas temu odkryły, że macierzyństwo nie musi oznaczać zawodowej stagnacji i ograniczać życiorysu do pozycji „zawód: mama”.

Coraz częściej starają się znaleźć własne miejsce w świecie biznesu. Zadanie nie jest łatwe, ale na szczęście mamy nie są zdane tylko na siebie.

Już 23 i 24 kwietnia, w krakowskim oddziale Fundacji Twój StartUp, odbędzie się wydarzenie dedykowane przedsiębiorczym mamom.

Przez cały weekend uczestniczki będą mogły korzystać z bezpłatnych konsultacji, wykładów i warsztatów, podczas gdy dzieci spędzą czas na kreatywnej zabawie pod opieką animatorów.

O odpowiednie wsparcie merytoryczne zadbają specjaliści i praktycy biznesu, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Prelegenci reprezentują różne branże, a więc podczas dwóch dni będzie można zdobyć wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin (m.in. sprzedaży, rozwoju osobistego, public relations czy tworzenia biznesplanów).

Istotnym punktem wydarzenia będą też inspirujące spotkania oraz konsultacje z przedsiębiorczymi mamami, którym już udało się odnieść zawodowy sukces i z powodzeniem połączyć życie rodzinne z aktywnym działaniem na rzecz własnego rozwoju.

Głównym celem wydarzenia jest przekonanie kobiet, że nie muszą wcale wybierać między karierą, a wychowaniem dziecka. Kluczem do pozytywnej zmiany jest chęć i motywacja do działania, a biznesowe know-how można zdobyć dzięki popularnemu networkingowi.

Jak wziąć udział?

Wszelkie szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie wydarzenia >>>

Bezpośredni link do zapisów tutaj >>>

Organizator: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp

Grafika - Przedsiębiorcza Mama640

Zdjęcie: pixabay.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie