Czego szukasz

Sposoby na zachowanie wspomnień

Uwiecznienie wspomnień nie polega tylko i wyłącznie na pstryknięciu zdjęć. Chcesz jak najdłużej cieszyć się wakacyjnymi wspomnieniami? Oto nasze sposoby.

dłoń trzymająca odbitkę zdjęcia

Zatrzymać chwile

Każdy fotograf powinien przygotować się odpowiednio do wakacyjnych wojaży. Aby zatrzymać niezwykłe chwile powinniśmy zapisywać wszystkie zdjęcia i filmy w jednej lokalizacji oraz porządkować je w odpowiedni sposób. Warto z pewnością wywołać zdjęcia, aby zatrzymać ważne dla nas chwile w formie odbitki. Drukowanie zdjęć sprawia, że zdjęcia są o wiele bezpieczniejsze niż na naszych sprzętach elektronicznych. Obecnie jedynym ogranicznikiem jest karta pamięci w aparacie lub też innym sprzęcie, reszta jest w naszych rękach.

Należy pamiętać, że ekspozycja naszych zdjęć na ścianach może być idealną dekoracją, jednak tylko i wyłącznie, wtedy gdy rzeczywiście pasuje do aranżowanego wnętrza. Kilka wywołanych fotografii z pewnością wystarczy by nasze wspólne cztery kąty, wydawały się bardziej przytulne i ciepłe.

Często korzystając z usług doświadczonego fotografa na ważnych uroczystościach, otrzymujemy gotowy album z całej uroczystości. I choć uwiecznione w nim zdjęcia są cudowne, to często czegoś w nich brakuje… naszej twórczej inicjatywy, która dodaje zdjęciom wyjątkowego, naszego charakteru.

Fotoksiążka

Warto w takim przypadku skorzystać z Fotoksiążki i stworzyć swój prywatny album zdjęciowy. Dzięki temu rozwiązaniu zdjęcia nabierają wyjątkowego charakteru. Może to banalne, ale jest to świetna alternatywa dla zwykłego albumu i wygląda cudownie. Co istotne CEWE oferuje możliwość zaprojektowania samemu swojej fotoksiążki, dzięki dostępnym szablonom.

Ponadto wspólne tworzenie własnej fotoksiązki z wyjątkowymi dla nas chwilami jest świetnym sposobem nie tylko na uwiecznienie tych chwil, ale również na rodzinny czy też romantyczny wieczór. Z pewnością będziemy uwielbiali sięgać po samodzielnie zaaranżowaną fotoksiążkę oraz jest to wspaniała pamiątka na długie lata.

Magia zdjęć

Zautomatyzowana fotografia wciąż jest w rozkwicie. Jednak o tym jak łatwo utracić zdjęcia z komputerów czy też telefonów wie z pewnością wiele osób. Wykonujemy często setki zdjęć, po czym całkowicie zapominamy o naszych wyjątkowych chwilach oraz o istnieniu zdjęć.
Wydrukowane zdjęcia mają w sobie prawdziwą magię. Z pewnością każdy zgodzi się, że zdjęcie w takiej formie to wspaniała pamiątka, która oprócz przywołania wspomnień, idealnie sprawdza się jako dekoracja pokoju. Jeśli uważasz, że Twoje wymarzone wakacje wart są utrwalenia oraz zachowania w pamięci, skorzystaj z powyższych sposobów!

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu

Zdjęcie: partnera portalu

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie