Czego szukasz

„Spójrz na biznes z różnej perspektywy” – II edycja Konferencji Make Your Business Better

Konferencja Make Your Business Better „Spójrz na biznes z różnej perspektywy” to możliwość realnego spojrzenia na biznes, z innej perspektywy – oczami doświadczonych liderek, działających w obszarach lub branżach, o których być może wcześniej nie słyszałaś. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie 14 września.

Konferencja Make Your Business Better - ll edycja

II edycja Konferencji Make Your Business Better

Jeśli pracujesz w korporacji i myślisz, że własna firma to większa niezależność, wolność i łatwiejsze bycie sobie szefową, poznaj historie kobiet, które takie doświadczenia mają już za sobą.

Konferencja Make Your Business Better to okazja do poznania nowych trendów, nowych koleżanek w biznesie oraz spojrzenia na świat biznesu różnymi oczami.

Termin: 14.09.2023, godz. 9:30 – 16:00
Miejsce: Warszawa, Teatr 6 piętro, plac Defilad 1 (budynek PKiN)

Czym różni się ta Konferencja od innych wydarzeń?

  • Konferencja łączy świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z drugiej strony kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji oraz możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi mierzą się inne kobiety.
  • Konferencja łączy kobiety z obu tych światów i zachęca do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentami, jak i uczestniczkami.
  • Pokazuje jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Dlaczego warto spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem.

Konferencja Make Your Business Better to:

Rozwój firmy

Stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkretne przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność.

Wymiana doświadczeń

Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. To, co wydaje się oczywiste dla Ciebie, może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

Inspiracje rozwojowe

Historie prelegentek i prelegentów i ich wiedza to doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony.

Kontakty

Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu z różnych branż i miast, które z radością dzielą się swoją wiedzą, a także doświadczeniem.

Szczegóły wydarzenia na stronie:
https://www.makeyourbusinessbetter.pl/konferencja-14-09-2023#e1To1sLzQyyGps69X2Cnr18tbDDgruQSSpo

O organizatorze:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną.

Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie.

Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w Internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Aktywnie działa i realizuje wspólne projekty z najlepszymi ekspertami na rynku, w szczególności w zakresie rozwoju przedsiębiorczości, rozpoznawalności oraz integracji polskich kobiet biznesu.

Portal MamoPracuj.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zdjęcie: Canva

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Wspiera zespół komunikacji Mamo Pracuj i wszystkie działania zwiększające zaangażowanie kobiet w życie społeczne i publiczne. Wierzy, że świat oparty na różnorodności będzie lepszym miejscem. Po godzinach pływa w syrenim ogonie, nurkuje i czyta biografie. Uwielbia podróżować bez planu.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie