Czego szukasz

Specjalnie na Dzień Kobiet – Festiwal Bitspiration całkowicie za darmo

Organizatorzy Bitspiration przygotowali coś wyjątkowego na Dzień Kobiet! Tego dnia, przez 24 godziny każda kobieta będzie miała możliwość rejestracji na Bitspiration Festival 2016 całkowicie za darmo!

Zdjęcie z Bitspiration 2015

Tego czerwca technologiczne serce Europy będzie bić jeszcze mocniej – nadchodzi Bitspiration Festival 2016!

Rezygnując ze wszystkich konwencjonalnych rozwiązań konferencyjnych, organizatorzy Bitspiration włożyli niezwykle wiele wysiłku, aby stworzyć największą imprezę technologiczno-startupową w Europie Centralno-Wschodniej. To wydarzenie sprowadzi wokół siebie wszystkich, którzy mają wpływ na innowacje w technologii – założyciele startupów, fundusze Venture Capital, influencerzy, instytucje publiczne, inwestorzy i wszyscy, którzy kochają nowe technologie.

W ubiegłym roku Bitspiration odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, będąc 290% popularniejsze od pierwszej edycji! Festiwal miał znaczący wpływ także na samą Warszawę, która została przez niego wyróżniona w Forbes.

Do tej pory w Bitspiration udział brały takie firmy jak Google, YouTube, Spotify, Microsoft, 500 Startups, The Next Web czy TechCrunch. Nie może tam zabraknąć również Ciebie!

Tylko dzisiaj z okazji naszego Święta, wszystkie kobiety mogą zarejestrować się na festiwal za darmo. Nie przegap tej okazji i zarejestruj się przy użyciu kodu: bitspiration_loves_women

bitspiration_8marca

Zapraszamy!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie