Czego szukasz

Śniadanie Kobiet Biznesu 12 grudnia w Warszawie

Śniadanie to ważny element dnia, od którego często zależy jak ten dzień nam minie. Skuś się na coś innego niż zwykle, na śniadanie w kobiecym gronie. To spotkanie, które będzie dla Ciebie inspiracją do zmian, ale też okazją do wymiany doświadczeń i idącą za tym motywacją do działania. Śniadanie Kobiet Biznesu 12 grudnia na Saskiej Kępie w Warszawie. Zapraszamy!

szczesliwe-usmiechniete-kobiety

Co na śniadanie?

Zapraszamy wszystkie Panie na Premierowe Śniadanie Kobiet Biznesu w restauracji The One na Saskiej Kępie.

„Krytyk na śniadanie… czyli jak zacząć dzień, biznes, rozmowę” to idealny temat na pierwsze spotkanie. O naszym wewnętrznym krytyku opowie Psychoterapeutka i Coach Dorota Biały.

Nasze cykliczne śniadania, kierujemy do tych Pań, które chcą lub potrzebują zmiany, myślą o własnym biznesie, albo już go prowadzą i po prostu mają potrzebę spotkania się w większym gronie kobiet. Chciałybyśmy, aby to spotkanie stało się dla uczestniczek źródłem inspiracji i motywacji do działania. Chcemy Was wspierać, ale też zachęcać do wymiany doświadczeń i kontaktów.

Kiedy i gdzie?

Śniadanie odbędzie się 12 grudnia o godz. 9.00 w restauracji The One przy ul. Francuskiej 3 w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą wizytówek.

Szczegóły spotkania >>

Zdjęcie tytułowe Organizatora.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie