Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Sklep internetowy szansą na pogodzenie macierzyństwa z rozwojem zawodowym

  • Jagoda Jasińska
  • 23 sierpnia 2018
  • 2 MIN. CZYTANIA
pogodzenie macierzyństwa z rozwojem zawodowym

Założenie sklepu internetowego i budowanie marki

Na etapie tworzenia biznesplanu, jako początkująca bizneswoman powinnaś zastanowić się, kto będzie Twoim klientem i jaki towar będzie dostępny w sklepie. Kolejnym krokiem jest budowanie pozycji marki, która powinna wzbudzać zaufanie i dobrze się kojarzyć. Na tym etapie pomyśl o identyfikacji wizualnej, wybierz logo. Pomocne w docieraniu do klientów będą media społecznościowe, czy platformy blogowe. Do prowadzenia sklepu internetowego niezbędny jest laptop, dostęp do Internetu oraz oprogramowanie. Swoją przygodę z e-commerce możesz również zacząć od założenia konta na popularnej platformie sprzedażowej. Gdy wszystko działa i zaczynają wpływać pierwsze zamówienia, pamiętaj o ważnych szczegółach.

Gdy szczegóły mają znaczenie – wysokiej jakości opakowania

W twoim życiu liczy się czas – nauczyłaś się już, że w opiece nad dzieckiem trzeba dobrze wykorzystać każdą chwilę. Pakowanie zamówień zatem nie powinno przysparzać Ci zmartwień. Dlatego świetnym rozwiązaniem, z którego powinnaś skorzystać, są opakowania kartonowe. Do szybkiego i wygodnego pakowania zamówień idealnie nadają pudełka przeznaczone dla e-commerce z taśmą zrywającą i paskiem klejowym. Pakowanie zamówień zajmie Ci minimum czasu, a całość będzie ładnie się prezentowała dla klienta. Odbiorcy paczek na pewno docenią taśmę zrywającą, za którą wystarczy mocno pociągnąć, by dostać się do wnętrza pudełka. Więcej profesjonalnych opakowań do wysyłki zamówień internetowych możesz obejrzeć na stronie polskiego producenta opakowań kartonowych: www.kraften.pl. Pamiętaj, że klienci lubią być zaskakiwani i rozśmieszani. Wykorzystaj karton, by umieścić na nim logo, śmieszny nadruk – aforyzm lub wierszyk, który będzie kojarzył się z firmą i wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy.

Nie jest łatwo być mamą i kobietą, która dba o rozwój swojej kariery. Praca w e-commerce to może być doskonały sposób dla Ciebie, byś mogła łączyć przyjemność przebywania z dzieckiem ze zdobywaniem nowych i bardzo przydatnych we współczesnym e-świecie kompetencji.

Materiał powstał we współpracy z partnerem portalu.

Zdjęcie: storyblocks.com

<

+3 tys. mam w newsletterze

© Mamopracuj 2024

Skip to content