Czego szukasz

Sherpa Kids – Franczyza dla Mamy

Sherpa Kids International jest to program zajęć i zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym, którego celem jest zorganizowanie dla nich opieki i zagospodarowanie im wolnego czasu. Marka szuka przedstawiciela na Polskę. Zostań Master Franczyzobiorcą i zbuduj sieć placówek w całym kraju.

Sherpa Kids International jest to program zajęć i zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku szkolnym, którego celem jest zorganizowanie dla nich opieki i zagospodarowanie im czasu w godzinach porannych (przed szkołą), po południu, gdy zajęcia w szkole dobiegły już końca, a rodzice nie wrócili jeszcze z pracy do domu, a także w okresie

wakacyjnym.

Misją Sherpa Kids jest wspomaganie społeczności lokalnej, szkół, a także rodziców w wychowaniu dzieci, ich rozwoju oraz zapewnieniu im bezpieczeństwa.

Program Sherpa Kids obejmuje zajęcia o charakterze plastycznym, muzycznym, teatralnym, sportowym, IT, a nawet lekcje gotowania. Dzieci mogą również w ciszy i spokoju, korzystając z pomocy nauczyciela, odrobić pracę domową.

Realizacja przedsięwzięcia wymaga współpracy z placówkami oświatowymi.

Sherpa Kids planuje ekspansję swojej działalności również w Polsce. Warunkiem koniecznym, aby zostać Master Franczyzobiorcą jest znajomość języka angielskiego.

Korzyści płynące ze współpracy z Sherpa Kids są następujące:

  • niskie koszty wynajmu lokalu (zazwyczaj klasa w szkole)
  • dostęp do ponad 200 programów edukacyjnych,
  • wsparcie najlepszych specjalistów z całego świata,
  • szybki zwrot z inwestycji.

Więcej informacji na temat warunków wykupienia Master Franczyzy udziela:

Agnieszka Słowik

[email protected]

Tel. 607 689 964

www.sherpa-kids.com

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Franczyza dla Mamy to projekt portalu Mamo Pracuj prezentujący sprawdzone pomysły na biznes dla mam. Nie masz pomysłu na własny biznes? Skorzystaj z franczyzy! Portal Mamo Pracuj nie bierze odpowiedzialności za wyniki biznesowe prowadzenia działalności przez franczyzobiorców.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie