Czego szukasz

Ścieżki rozwoju w Cloud. Czyli dlaczego warto mieć głowę w chmurach?

Chmura a może sieć serwerów? Czym jest Cloud? Jak działa? I dlaczego coraz bardziej o niej głośno? O tym będziemy rozmawiać z Anitą Krawczyk – Application Development Specialist w Accenture Advanced Technology Center, w trakcie naszego kolejnego webinaru. Zapraszamy!

ścieżki rozwoju w Cloud

Webinar: Ścieżki rozwoju w Cloud! Już 24 czerwca o godzinie 21:00!

Na pewno znasz już nasz program #MamoPracujwIT. Wiesz, że działamy nieprzerwanie od 2016 roku, aby przybliżać i odczarowywać branżę IT kobietom. Od wielu lat działamy ramię w ramię z Accenture Polska, firmą która stawia na różnorodność i kompetencje. Ekspertki i eksperci z tej firmy z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Co bardzo nas cieszy!

Nie inaczej jest i tym razem! Dlatego też zapraszamy na spotkanie online w którym rozwiejemy wątpliwości związane z tematyką chmury.

Zapisuję się na webinar!

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Przed nami wiele ciekawych obszarów do poruszenia. A w szczególności skupimy się na poniższych tematach:

  1. Czym jest chmura i dlaczego ostatnio tak wiele się o niej mówi?
  2. Rodzaje i charakterystyka rozwiązań chmurowych.
  3. Od czego zacząć przygodę z Cloud?
  4. Ścieżki rozwoju w Cloud.
  5. Certyfikacje w różnych chmurach.
  6. Q&A, czyli czas na Twoje pytania

Tak! Biorę udział w webinarze!

Kogo zaprosiłyśmy na spotkanie?

rozwiązania chmurowe
Anita Krawczyk

Będziemy gościć Anitę Krawczyk – Application Development Specialist w Accenture Advanced Technology Center. Jej kariera zawodowa od samego początku związana jest z danymi, ich przetwarzaniem, transformacją i integracją między systemami. Zaczynała w obszarze SQL i PL/SQL w rozwiązaniach typu On-Premise. Natomiast wraz z upowszechnieniem rozwiązań chmurowych, zaczęła rozwijać swoje umiejętności w technologii AWS Cloud.

W codziennej pracy lubi i ceni sobie brak stagnacji oraz ciągły rozwój. Jej aktualnym kierunkiem rozwoju jest Data Science, czyli użycie Sztucznej Inteligencji do analizy danych, a szczególnie ich dużych wolumenów (Big Data).

Szczegóły organizacyjne

Webinar odbędzie się 24.06.2021 (czwartek) o godzinie 21:00 i potrwa ok. 1,5 h.

Spotkanie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja. Dzięki temu otrzymasz od nas link umożliwiający udział w spotkaniu. A po spotkaniu, nawet jeśli nie będziesz mogła w nim uczestniczyć, otrzymasz nagranie.

Widzimy się?
Tak, zapisuję się na spotkanie!

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Poznaj bliżej firmę Accenture Advanced Technology Center Poland, która wspiera nasze działania oraz program #MamoPracujwIT już od lat.

Koniecznie odwiedź profil Accenture w Bazie Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i zapoznaj się ofertami pracy!

Zdjęcia/grafika: własność Anity Krawczyk/ Accenture Advanced Technology Center Poland

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą mądrej indywidualistki. Posiadam doświadczenie w koordynacji projektów, prowadzeniu szkoleń oraz doradztwa. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, podróżować, czytać książki i celebrować picie kawy. W "wolnym" czasie wspieram osoby chore onkologicznie.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie