Czego szukasz

Rusza VI edycja Tech Leaders – zgłoś się po wsparcie mentoringowe dla kobiet w branży IT!

Tech Leaders to skierowany do kobiet, chcących rozwijać swoje kompetencje oraz umiejętności w branży IT, czteromiesięczny bezpłatny program mentoringowy zainicjowany przez Stowarzyszenie Women in Technology. Jeśli zależy Ci na rozwijaniu swoich kompetencji z zakresu programowania, sztucznej inteligencji, user experience, prowadzenie biznesu czy zarządzania projektami, wypełnij formularz na stronie techleaders.eu i zgłoś się!

zdjęcie z poprzedniej edycji Tech Leaders

VI edycja Tech Leaders. Dla kogo jest ten program?

Do Tech Leaders może się zgłosić każda z nas. Zatem jeśli masz zapał do nauki i chcesz się rozwijać, to ten program jest dla Ciebie! Otrzymasz możliwość indywidualnej współpracy z wybranym przez siebie mentorem, wskazanym na etapie rekrutacji. Następnie mentorzy z nadesłanych zgłoszeń wybierają mentee, której będą udzielać konsultacji.

“Mentoring w tym momencie to najefektywniejsza forma nauki i co najważniejsze, dająca korzyść obu współpracującym stronom; mentee rozwija swój potencjał korzystając z doświadczeń mentora, a mentor czuje satysfakcje, prestiż i pobudza swoja kreatywność. A cały ten proces budowany jest na zaufaniu i relacji” – tłumaczy Judyta Wolak ze Stowarzyszenia Women in Technology Poland.

Program Tech Leaders

W poprzednich edycjach programu wzięło udział ponad 250 uczestników. Kobiety doceniają unikalną formułę programu i możliwość rozwoju dzięki konsultacją one-to-one. Świadczą o tym napływające, w dużej ilość aplikacje. Program cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród mentorów, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i wiedzą, wspierając rozwój uczestniczek.

Wypełniam formularz i biorę udział w programie!

Masz czas do 15 stycznia 2021. Wypełnij formularz zamieszczony na stronie www.techleaders.eu. VI edycja programu rozpocznie się 1 lutego i będzie trwała do 31 maja 2021.

Organizatorem programu Tech Leaders jest Stowarzyszenie Women in Technology Poland skupiające kobiety wokół IT i nowych technologii. Celem organizacji jest zwiększenie kompetencji zawodowych kobiet, wzmacnianie ich w rolach liderskich oraz promowanie idei diversity.

Zdjęcia i grafika: Stowarzyszenie Women in Technology Poland

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redaktor portalu Mamo Pracuj. Prywatnie spełniona, pełnoetatowa mama dwóch wspaniałych synów i żona, starająca się znaleźć swój patent na work - life balance. Absolwentka UJ. Miłośniczka kina, muzyki i książek.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie