Czego szukasz

Rekrutacja do projektu Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób 50 +

Drogie Mamy, jeżeli są wśród Was osoby powyżej 50 r. ż. albo znacie kogoś, kto w tym wieku stracił zatrudnienie i ciężko mu powrócić na rynek pracy to ten projekt szkoleniowy właśnie po to powstał, żeby pomóc. Szkolenia, doradztwo zawodowe, staże, zatrudnienie subsydiowane, wsparcie dla mieszkańców Krakowa i powiatów: wielickiego, oświęcimskiego i wadowickiego. Rekrutacja ruszyła, zapisy trwają.

Szukasz pracy? Chciałbyś dostać się na ciekawy płatny staż lub podszkolić zupełnie za darmo? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi TAK, skorzystaj z oferty projektów unijnych, które realizuje krakowska organizacja – Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce. Właśnie ruszyła rekrutacja!

Projekt „Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób po 50 r. ż.” jest skierowany do osób, które ukończyły 50 rok życia, pozostające bez pracy – bezrobotne lub bierne zawodowo, mieszkańcy gminy Kraków lub powiatów wielickiego, oświęcimskiego i wadowickiego.

W ramach projektu uczestnicy otrzymają wszechstronne wsparcie w formie:

  • szkoleń, staży zawodowych,
  • wsparcia adaptacyjnego,
  • zatrudnienia subsydiowanego,
  • jak również doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.
  • dla uczestników projektów zaplanowano również m.in.: stypendia, zwrot kosztów dojazdu czy też zapewnienie opieki nad osobami zależnymi.

Projekt „Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób po 50 r.ż.” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Rekrutacja odbywa się w Centrum Wsparcia Kolping:

Centrum Wsparcia „Kolping”, ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków
tel.: 12 418 77 67
[email protected]
[email protected]

Centrum Wsparcia „Kolping”, ul. Zagrodowa 1, 32 – 600 Oświęcim
tel.: 512 718 056
[email protected]
[email protected]

Centrum Wsparcia „Kolping”, ul. Emilii i Karola Wojtyłów 13, 34-100 Wadowice
tel. 512 719 298, 33 873 21 10
[email protected]
[email protected]

Szczegóły projektu >>

projekt50plus

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem mamą 4-letniego Oskara. Pracowałam w marketingu oraz w projektach unijnych. Podczas „urlopu” macierzyńskiego moją firmę zamknęli, a ja pozostałam bez pracy. Przez kilka lat spędzonych z dzieckiem miałam dużo czasu na przemyślenia i ostatecznie postanowiłam robić to, co kocham najbardziej, czyli pracując wspierać inne mamy. Dodatkowo kocham jogę, spacery, podróże i długie spanie ;)
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie