Czego szukasz

Rekrutacja do bezpłatnej grupy mentoringowej

Właśnie założyłaś własną firmę? Albo intensywnie o tym myślisz? Szukasz profesjonalnego wsparcia i wskazówek w prowadzeniu działalności? Zgłoś się do bezpłatnego programu mentoringowego. Rekrutacja tylko do 30.10

ręka pisze na tablicy: mentor

Wsparcie w biznesie

Jesteś ‘świeżo upieczonym’ przedsiębiorcą? Myślisz może o założeniu własnego biznesu? Szukasz profesjonalnego wsparcia i wskazówek w prowadzeniu działalności?

W dniach 6, 10 i 19 listopada br. (dokładny grafik w formularzu) w pracowni Duży Pokój przy ul. Wareckiej 4/6 w Warszawie organizowane są bezpłatne praktyczne spotkania skierowane właśnie do Ciebie – w grupie pod okiem doświadczonego mentora będziesz miała okazję do wymiany doświadczeń, wsparcia oraz poznania najlepszych praktyk dot. skutecznego i satysfakcjonującego prowadzenia własnej firmy.

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ, a następnie prześlij na adres [email protected]. Na Wasze zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 października br.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu MENTEE – Mentoring, Budowanie Sieci Kontaktów i Szkolenia dla Europejskich Przedsiębiorców realizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej (program Erasmus+).

Więcej informacji na www.inncrease.eu.

Strona wydarzenia na FB.

Zdjęcie: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie